بسمه تعالی

موسسه فرهنگی آموزشی علوی ، مثبوت به شماره اساسنامه ۱۸۱۰۷ مورد تایید وزارت آموزش و پرورش و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مجوز انتشارات به شماره ۷۶۶۱ به مدت ۲۵ سال است به عنوان اولین و قویترین مرکز آموزش در ایران در حال خدمت رسانی آموزشی و فرهنگی به دانش آموزان ، داوطلبان و خانواده محترم ایشان می باشد .

این مرکز در مدت زمان فعالیت خود اهدافی را برای خود تعیین نموده که از مهمترین آن ، تلاش در جهت توسعه عدالت آموزشی از طریق ارائه خدمات یکپارچه ، با کیفیت و جامع ؛ در اقصی نقاط ایران اسلامی و از جمله مناطق محروم و کمتر توسعه یافته بوده است و این بدان معناست که افراد بدون توجه به محل زندگیشان ، بتوانند از امکانات آموزشی مشابه  و یکسانی برخوردار گردند.

موسسه علوی با افتخار از همنامی با نام مبارک علوی همواره کوشیده از طریق اجرای کامل تعهدات آموزشی و فرهنگی خود به داوطلبان ، اصل صداقت و امانت داری را رعایت نموده و با ارائه خدمات جامع آموزشی در بخشهای مختلف به شکل یکسان و هماهنگ، و ایجاد بستر مناسب برای بهره مندی تمامی دانش آموزان در دورترین و محروم ترین نقاط ایران اصل عدالت را در حد بضاعت خود و در حیطه فعالیتش مراعات نموده و با ارائه خدمات فرهنگی ، مشاوره ای و تربیتی با استفاده از افراد متعهد و متخصص و عالم در این زمینه ، بستر ساز توسعه اخلاق در کنار تعلیم و آموزش در مراکز و شعب خود باشد.

در این راستا این مرکز بدلیل مراجعه مکرر دانش آموزان و اولیا محترم ایشان در مناطق و شهرهای فاقد شعب علوی ، اقدام به شناسایی و جذب مراکز آموزشی فعال و معتبر نموده است.

در ادامه لازم بذکر است موسسه فرهنگی ، آموزشی علوی در مقاطع مختلف تحصیلی شامل سالهای اول، دوم ، سوم و چهارم دبیرستان ، سال سوم هنرستان در تمامی رشته های فنی حرفه ای و کاردانش و همچنین مقاطع اول تا ششم دبستان در حال خدمت رسانی آموزشی و فرهنگی به داوطلبان و دانش آموزان محترم در بیش از۱۲۰ شهرستان ایران اسلامی می باشد.

از مهمترین ویژگی منحصر به فرد موسسه علوی نسبت به سایر موسسات ، ارائه خدمات جامع آموزشی شامل آموزش حضوری ، سنجش و ارزیابی مستمر ، ارائه منابع مکمل آموزشی و همچنین ارائه خدمات مشاوره ای در قالب مباحث آموزشی و تربیتی به صورت کاملأ هماهنگ و پیوسته در اقصی نقاط کشور عزیزمان است.

خدمات آموزشی موسسه علوی در دو بخش اصلی آموزشگاهی و طرح مدارس زنجیره ای ویژه دبستانها و دبیرستانهای هماهنگ ارائه می گردد که در ادامه خلاصه ای از ویژگیها و خدمات منحصر به فرد این طرحها به تفکیک خدمات آموزشگاهی و خدمات مدارس هماهنگ ارایه می گردد.

                                                                                                                          با سپاس

                                                                                                             مدیر عامل موسسه علوی 

                                                                                                                      امیر عرب پور