مهم ترین شرط رتبه شدن در کنکور 98 (بزرگترین رازهای کنکور)

همان طور که بارها در تمامی مقالات و شبکه های اجتماعی مختلف گفته شده است کنکور سال ۹۸ یکی از حساس ترین آزمون های کنکور در چند سال اخیر خواهد بود.

بحث شرط معدل قطعی و همزمانی تقریبی آزمون های نهایی و آزمون کنکور چند ماه گذشته پیرامون دانش آموزان کنکوری نظام جدید در تمامی همایش ها مطرح بوده است.

درواقع دانش آموزان سال دهم و یازدهم خیالشان کمی آسوده تر است زیرا از تمامی تغییرات جدید آگاهی پیدا کرده اند و فرصت برای کسب معدل خوب و رتبه های عالی در کنکور خواهند داشت.

و اما دانش آموزان سال دوازدهم که در این مدت شاهد استرس عجیبی ما بین آنها و حتی اولیا محترمشان هستیم، هنوز در نوعی بلاتکلیفی و شک به سر می برند و واقعا

نمی دانند راه درست در موقعیت فعلی کدام است؟

خب! به نظر می رسد که دوران شک و تردید کافیست و باید هر چه زودتر شروع به درس خواندن کنند تا بیش از این دچار استرس نشوند.

بهتر است از همین امروز با اولیا خود مشورت کنید و تصمیم نهایی برای سال سرنوشت ساز خود را بگیرید.

با توجه به سخن های گفته شده در شرایط کنونی در این مقاله می خواهیم به ۵ راز بزرگ موفقیت در کنکور ۹۸ بپردازیم:

راز اول – حتما از تابستان شروع کنید، با توجه به کمی وقت و بالا بودن مطالب،  شروع از ماه مهر اصلا توصیه نمی شود.

راز دوم – سعی کنید دروس پایه یعنی دروس سال دهم و یازدهم قبل از عید نوروز سال ۹۸ خوانده شود و تست ها و نکات تستی مربوط به آن ها به صورت کامل یاد گرفته شود .

راز سوم – با توجه به نزدیک بودن آزمون های نهایی و کنکور سعی کنید در طول سال حتما دروس دوازدهمی که تدریس می شود، همان روز یادگرفته شود و تست های مربوط به آن مرور و نکته برداری شود به گونه ای که برای شب آزمون های نهایی فقط مرور دروس صورت گیرد نه یادگیری.

راز چهارم – سخت است ولی باید برنامه ریزی شما به گونه ای باشد که یادگیری دروس سال دوازهم  و مرور نکات تستی سال های پایه در موازات هم در طول سال دنبال شوند زیرا هر دو مورد اهمیت یکسانی دارند.

راز پنجم – هیچ گاه خسته نشوید، شرایط کنکور امسال کمی سخت تر از سال های گذشته است اما همان طور که گفته شد اگر برنامه ریزی، حساب شده و هدفمند باشد، می توانید با آرامش کامل عالی ترین رتبه را در کنکور و بهترین معدل را در آزمون نهایی کسب کنید.

توصیه ما به شما این است که حتما در انتخاب مدرسه و مشاور خود دقت نمایید. مدرسه ای که برنامه ریزی دقیق و منطقی دارد همچنین مدرسین و مشاوران آن با برنامه کاملا هماهنگ هستند می توانند قبولی شما را در آزمون نهایی و آزمون کنکور با عالی ترین شرایط، ممکن سازند.

دبیرستان های علوی از یک سال گذشته به صورت کاملا جدی به تحقیق پیرامون تغییرات نظام جدید کنکور پرداخته و با برنامه ریزی دقیق و حرفه ای با هدفت کسب معدل عالی در آزمون های نهایی و رتبه ی برتر در کنکور ۹۸ سال تحصیلی خود را آغاز نموده است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و با شماره ۰۲۱۶۴۲۶ تماس حاصل فرمایید.

 

۱۳۹۷-۰۵-۱۵

۰دیدگاه درمهم ترین شرط رتبه شدن در کنکور 98 (بزرگترین رازهای کنکور)"