نفرات برتر کنکور فنی و حرفه‌ای – کاردانش

محمد صادق مرادی :

محمد صادق مرادی

تکنیک

نوید مرتضایی :

نوید مرتضایی

کامپیوتر

سید میلاد حسینی :

سید میلاد حسینی

ساخت و تولید

نیلوفر در منشی :

نیلوفر در منشی

حسابداری

مجتبی نیکوهمت :

مجتبی نیکوهمت

تکنیک

مجید کرمانی :

مجید کرمانی

مکانیک

سجاد حیدری :

سجاد حیدری

تاسیسات

مهرگان شیخانی :

مهرگان شیخانی

حسابداری

بنیامین فرزانه :

بنیامین فرزانه

ساختمان

ریحانه صفری :

ریحانه صفری

معماری

مائده صومی :

مائده صومی

حسابداری

علی قاسمی سپهرو :

علی قاسمی سپهرو

مکانیک

کامران محمدپور :

کامران محمدپور

مکانیک

سمیرا شریفی :

سمیرا شریفی

امور اداری

نفیسه شجاع ثانی :

نفیسه شجاع ثانی

کامپیوتر

 

مهدیه محمودیان :

مهدیه محمودیان

کامپیوتر

مژده باریکانی :

مژده باریکانی

کامپیوتر

زهرا مولوی :

زهرا مولوی

کامپیوتر

نسیم محمودی :

نسیم محمودی

کامپیوتر

یاسمن عابد علم دوست :

یاسمن عابد علم دوست

معماری

رضا حاجی محمود زاده :

رضا حاجی محمود زاده

کامپیوتر

عطیه کفراش :

عطیه کفراش

کامپیوتر

ساغر شهیدی :

ساغر شهیدی

امور اداری

میلاد ارجمند :

میلاد ارجمند

ساخت و تولید

حسین کرمی :

حسین کرمی

حسابداری

سپیده دهنوی :

سپیده دهنوی

حسابداری

سارا رضاییان :

سارا رضاییان

کامپیوتر

محسن یزدانی :

محسن یزدانی

نقشه کشی عمومی

آرمین سیم بر :

آرمین سیم بر

حسابداری

زلیخا مهدی نیا :

زلیخا مهدی نیا

کامپیوتر

فرزانه موسوی :

فرزانه موسوی

معماری

امید نجفی :

امید نجفی

الکتروتکنیک

مهدی حشمتی :

مهدی حشمتی

کامپیوتر

رضا نیکو منش :

رضا نیکو منش

نقشه کشی عمومی

مهران نوروزی :

مهران نوروزی

معماری

فاطمه قرانی :

فاطمه قرانی

حسابداری

زهرا طهماسبی :

زهرا طهماسبی

حسابداری

پریسا حاتمی قلهک زاده :

پریسا حاتمی قلهک زاده

معماری

آتوسا امامی جعفری :

آتوسا امامی جعفری

معماری

رضا حجتی پور :

رضا حجتی پور

ساخت و تولید

میلاد معمارنژاد :

میلاد معمارنژاد

الکتروتکنیک

مهران کردی :

مهران کردی

مکانیک

سحر یونسی :

سحر یونسی

چهره سازی

آرش عبادتگر :

آرش عبادتگر

الکتروتکنیک

سعید میرزایی :

سعید میرزایی

ساختمان

پیمان حیدری :

پیمان حیدری

ساختمان

نگار اسلامی :

نگار اسلامی

معماری

زهرا حسینی تفرشی :

زهرا حسینی تفرشی

کامپیوتر

میلاد میثمی :

میلاد میثمی

مکانیک

میلاد مشهدی حسین :

میلاد مشهدی حسین

الکتروتکنیک

امید جهرودی :

امید جهرودی

ساختمان

مهدی متخصص :

مهدی متخصص

کامپیوتر

سحر نور محمدی :

سحر نور محمدی

کامپیوتر

جواد ناصری :

جواد ناصری

تکنیک

علی جیلان پور :

علی جیلان پور

کامپیوتر

احسان امیری مقدم :

احسان امیری مقدم

کامپیوتر

محمد مرادی :

محمد مرادی

حسابداری

محمدرضا باقری :

محمدرضا باقری

کامپیوتر

محمد گرجی :

محمد گرجی

ساخت و تولید

مرجان امیرحسینی :

مرجان امیرحسینی

کودکیاری

مهدی مومنی :

مهدی مومنی

الکترونیک

محمدخادم حسینی :

محمدخادم حسینی

امیرحسین زندی شیرازی :

امیرحسین زندی شیرازی

ساخت و تولید

سهیلا رسولی :

سهیلا رسولی

حسابداری

لیلا شکری :

لیلا شکری

حسابداری

زهرا عابدی :

زهرا عابدی

حسابداری

محمد مهدی جهانیان :

محمد مهدی جهانیان

تکنیک

محسن جعفری :

محسن جعفری

تکنیک

مهیار رضایی :

مهیار رضایی

معماری

شایان شهریاری :

شایان شهریاری

تکنیک

ساغر حسینی خانی :

ساغر حسینی خانی

معماری

محمد حسن تاجیک :

محمد حسن تاجیک

کامپیوتر

میثم غیاثی :

میثم غیاثی

کامپیوتر

سجاد تدین :

سجاد تدین

معماری

علیرضا بهزادپور :

علیرضا بهزادپور

الکتروتکتیک

آرش جمشیدی :

آرش جمشیدی

الکتروتکتیک

حسین شمس :

حسین شمس

الکتروتکتیک

آرین میرمحی صفت :

آرین میرمحی صفت

ساختمان

سجاد فلاح :

سجاد فلاح

کامپیوتر

اکبر طاهری :

اکبر طاهری

الکتروتکتیک

علی قربانعلی :

علی قربانعلی

ساختمان

پیام عباسی :

پیام عباسی

ساختمان

مسعود انصاری :

مسعود انصاری

کامپیوتر

سحر قلی نژاد :

سحر قلی نژاد

معماری

متین اشرفی :

متین اشرفی

کامپیوتر

مهدی نور زعیم :

مهدی نور زعیم

کامپیوتر

علی اکبر آرون :

علی اکبر آرون

حسابداری

مائده پدرام :

مائده پدرام

معماری

مائده شعبان نژاد :

مائده شعبان نژاد

اموراداری

افسانه محرمی :

افسانه محرمی

طراحی دوخت

ساناز باقری :

ساناز باقری

کامپیوتر

بیتا کریمی :

بیتا کریمی

حسابداری

شیما صیدی :

شیما صیدی

معماری

شیرین ثنایی :

شیرین ثنایی

حسابداری

نیلوفر شیدون :

نیلوفر شیدون

گرافیک

لیلا حیدری :

لیلا حیدری

معماری

مهدی مقدم :

مهدی مقدم

نقشه کشی