سخن مدیرعامل

سخن مدیرعامل

 

 

سخن مدیرعامل مجموعه علوی

فعالیت آموزشی تنها شغل ما نیست، بلکه شوق ما و تمام زندگی ماست و تنها به این دلیل است که علیرغم گذشت سال‌ها از آغاز این راه، نه تنها از آن خسته و دلزده نشده‌ایم، بلکه هر روز در تلاش هستیم تا براساس تجربیات پیشین و آموخته‌های نوین، ضمن شناسایی دقیق نیازهای آموزشی دانش‌آموزان و دغدغه‌های پدران و مادران، راه‌حل‌های کارآمدی را برای توسعه و بهبود خدمات آموزشی و فراآموزشی دانش‌آموزان سراسر کشور بیابیم.

کارآمدی راه‌حل‌های آموزشی مؤسسه علـوی که با تکیه بر یادگیری مستمر، تجربه سالیان متمادی و نواندیشی حاصل از تحقیق و پژوهش همیشگی همکاران متخصص و پرتلاش ما حاصل شده است، سرمایه اصلی اقبال به مراکز آموزشی ما در ۲۰ سال گذشته بوده و اعتقاد راسخ داریم پشتوانه‌ای مطمئن برای توسعه این مؤسسه در گروه‌های ابتدایی، متوسطه، کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد خواهد بود.

آنچه در پیش رو دارید، دربرگیرنده نگاهی کلی و در عین حال جامع به اهم راهکارهای آموزشی و فراآموزشی مؤسسه علـوی در مقطع متوسطه دوم می‌باشد. بی‌گمان راه رسیدن به موفقیت دشوار خواهد بود؛ ولی ما کوشیده‌ایم کوتاه‌ترین راه بین شما و موفقیت باشیم. به امید همراهی شما در این راه … .

 

                                                                                         با سپاس                     

                                                                                        مدیرعامل مؤسسه فرهنگی ـ آموزشی علـوی

                                                                                                            امیر عرب‌پور