کتب تکمیلی و کمک آموزشی

استفاده از کتاب های کمک آموزشی مناسب و متناسب با نیاز های دانش آموزان و داوطلبان کنکور,میتواند نقش بسیار موثری در استفاده بهینه از زمان و افزایش اثربخشی مطالعه,وبرنامه های آموزشی داشته باشد,از این رو آموزشگاه علوی ,با بهره گیری از مولفان حرفه ای و با سابقه در زمینه ی تألیف کتاب های کمک آموزشی،مجموعه ارزنده ای را تدوین نموده و متناسب با هر طرح در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار میدهد.

آشنایی با کتاب های کمک آموزشی آموزشگاه علوی
مجموعه کتب همراه

ویژه دانش آموزان سال چهارم دبیرستان و داوطلبان کنکور که با داشتن مولفه هایی نظیر درخت واره ی دانش،پیش سازمان دهنده،چکیده،میانبر،نیم نگاه،پرسش های چهار گزینه ای و پاسخ های تشریحی،دانش آموز را از سایر کتاب های کمک آموزشی بی نیاز میسازد.

مجموعه کتب کار

که نمونه سوالات وتمرینات مشابه سوالات پایان سال بدون پاسخنامه می باشد وباعث می شود که دانش آموز برای یافتن پاسخ سوالات توجه کافی به تدریس اساتید داشته باشد وبا حل این تمرینات در کلاس وبانظارت دبیر نقاط ضعف خود را پوشش دهد و تسلط کامل تری به حل سوالات پیدا کند.

مجموعه کتب شب کنکور

خلاصه ای از نکته ها و فرمول های درسی با کمی توضیحات،این فرصت را برای داوطلبانی که زمان کمی تا کنکور دارند،مهیا میکند که بامرور مطالب از طریق این کتاب،باخاطر جمعی بهتری از نظر ثبت و ماندگاری مطالب در ذهن خود،درجلسه کنکور حاضر شوند.

مجموعه کتب شب آزمون

که برای دانش آموزان سال سوم متوسطه تألیف گردیده،درفرصت کوتاهی که به شب آزمون مانده مجالی را برای مرور مطالب به دانش آموز میدهد.این کتاب دربرگیرنده اصلی ترین نکات درسی از کتابهای مختلف درسی است که ویژگی بارز آن مشخص بودن مواردی است که بیشترین احتمال طرح سوال از آنها وجود دارد.

مجموعه کتب نمونه سوالات امتحانات نهایی

که مشتمل بر ۵ دوره نمونه سوالات امتحانی به صورت بارم بندی شده می باشد که هیچگونه دغدغه ای را برای گذراندن موفقیت آمیز امتحانات برای دانش آموزان به دقت نمونه سوالات را مرور و تمرین نمایند.

مجموعه کتب برنامه ریزی

شامل اطلاعات جامع و مفید از نظر ارزش دروس،بودجه بندی سوالات،کاربرد مدیریت زمان،جداول برنامه ریزی هفتگی و ماهانه که در هر رشته به تناسب نیاز دانش آموزان طراحی و در اختیار ایشان قرار گرفته است.

مجموعه سی دی های آموزشی

که مشتمل بر چندین دوره حل نمونه سوالات امتحانی توسط اساتید علوی می باشد که هیچگونه دغدغه ای را برای مفاهیم کتاب درسی برای دانش آموزان را به جا نمی گذارد.

 

کمک-آموزشی