خبر

نظارت ناظران بر عمل‌کرد سرویس مدارسفعالیت سرویس مدارس در سطح شهر تهران بسیار گسترده است و بیش از 130 هزار دانش آموز از سرویس مدارس برای رفت و آمد به مدرسه، استفاده می‌کنند.

اعزام چهار برگزیده از پنج هزار دانش‌آموز شرکت کننده در المپیاد جغرافی به هنگ‌کنگرئیس مرکز ملی استعدادهای درخشان از شرکت بیش از پنج هزار دانش‌آموز در المپیاد جغرافی خبر داد.

تعداد بالای دختران و زنان در آموزش و پرورش و لزوم وجود دفتر امور زنانفرح‌ناز مینایی‌پور مدیر کل امور زنان و خانواده‌ی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد باید به زنان و دختران در آموزش و پرورش، توجه ویژه‌ای شود.

برنامه‌ی سلامت روان با همکاری آموزش و پرورش در مدارس اجرا می‌شوددوران کودکی و نوجوانی نقش مهمی در شکل گیری شخصیت افراد ایفا می‌کند و داشتن سلامت روانی در این سنین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

اولین المپیاد مجازی، سال آینده برگزار خواهد شدرئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اعلام کرد: اولین المپیاد مجازی با عنوان «المپیاد پروژه ای» سال آینده برگزار خواهد شد.

طرح بازی و یادگیری؛ تغییر نگرش معلمان نسبت به انتقال علممدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: طرح بازی و یادگیری، سال‌هاست که در افکار وجود داشت اما بالاخره امروز، در دستور کار قرار گرفته است.

شروع ثبت نام فرهنگیان برای ورود به شورای عالی آموزش و پرورشثبت نام فرهنگیان در انتخابات شورای عالی آموزش و پرورش، از شنبه 29 دی ماه 1397 آغاز شده است.

کتاب به ما کمک می‌کند آرام بگیریمنویسنده و تصویرگر کتاب کودک، کتیتوس کسپراسویس، اهل لیتوانی پوستر روز جهانی کودک 2019 را طراحی کرده و نوشتن پیام این روز را به عهده گرفته است.

دعوت دانش آموزان به مباحثه علمیمراسم افتتاحیه‌ی پنجمین دوره‌ی قهرمانی مباحثه علمی دانش آموزی در 27 دی 97، در مجموعه‌ی فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی تهران برگزار می‌شود.

شرط اداره کل آموزش و پرورش برای تعطیلات زمستانی مدارسباتوجه به شرایط بسیار متفاوت اقلیمی در کشور و علی‌رغم اعلام تعطیلات 5 روزه زمستانی، آموزش و پرورش برای تعطیلات زمستانی مدارس شرط گذاشته است.