فعالیت و تکلیف

شعبه: دبستان دخترانه منیریه تهران
کلاس: سنجاقک 3
فعالیت: سلام احترام به اولیای همراه کلاس اول وسایلی که دخترانم برای کلاس های حضوری روز دوشنبه اول آذر ماه نیاز دارند: کتاب کار فارسی علوی کتاب کار ریاضی علوی جامدادی و مداد رنگی وسایل بهداشتی و ضدعفونی ماسک اضافه قمقمه یا بطری آب

فارسی اول

مدرس: قائمی، فاطمه
فعالیت: به نام خدای آسمان و زمین: نشانه جدید (ر) از روی تصاویر و فایل آموزشی تدریس شد و از روی کتاب فارسی درس 5 با نام مادر روان خوانی شد و کلمات و کلید واژه های این درس گفته شد.فیلم آفلاین نشانه ر که دیروز جهت تفهیم بهتر آموزش فرستاده شده بود نیز به صورت پرسش پاسخ گروهی پرسیده شد.برقرار و سلامت باشید.
تکلیف: گل دختر ماهم: امروز نشانه ر را یاد گرفتی .برای تشکر از زحمات مادر مهربان و قشنگت، یک نقاشی زیبا بکش جمله (مادرم دوستت دارم) را روی آن بنویس و به مادر یا مادربزرگ عزیزت تقدیم کن.تکلیف امشب شما از دفتر مشق خلاق صفحات 78 تا 84 است.لطفا با دقت و سلیقه آن را انجام بده.کلمات را اول بخوان و بعد بنویس . فردا در کلاس از نشانه م و س املا داریم. لطفا در دفتر تمرین کار کن.شما باعث افتخار و دل گرمی هستی قند و نباتم.

نگارش اول

مدرس: قائمی، فاطمه
فعالیت: به نام نامی دوست:امروز در زنگ نگارش کتاب نگارش فارسی صفحات 49 تا 51 در کلاس انجام شد.
تکلیف: ستاره درخشان: صفحات 49 الی 51 کتاب نگارش که در کلاس انجام دادیم را تکمیل کن و در پرتال برای معلمت ارسال کن.کلمات و جملات بالای صفحات را با صدای بلند بخوان و 4 مرتبه از روی آن تمیز و با فاصله بنویس.همیشه سلامت و شاد باشی گل دخترم.

قرآن اول

مدرس: قائمی، فاطمه
فعالیت: به نام خدای صبور و مهربان: امروز در کلاس سوره عصر مربوط به درس 3 قرآن به شکرانه سلامتی همه عزیزان تلاوت شد.پیام قرآنی صفحه 34 کتاب قرآن با مضمون(و بالوالدین احسانا) با محوریت احترام به پدر و مادر و نیکی به آنان نیز کار شد.

هنر اول

مدرس: آقایی، مرجان
فعالیت: امروز در کلاس کلاژ و نقاشی حلزون انجام شد تکمیل گردد و عکس ا ارسال شود برای جلسه بعد، ماژیک و پاستل و مقوا و کاغذ رنگی و چسب ماتیکی و قیچی همراه داشته باشد
تکلیف: امروز در کلاس کلاژ و نقاشی حلزون انجام شد تکمیل گردد و عکس ا ارسال شود برای جلسه بعد، ماژیک و پاستل و مقوا و کاغذ رنگی و چسب ماتیکی و قیچی همراه داشته باشد

زبان انگلیسی

مدرس: اکبرتهرانی، فرنوش
فعالیت: گزارش کلاس زبان کلاس: Dragon fly 3 روز :یکشنبه Sunday تاریخ: 1400/8/30 1. خواندن سوره ی " توحید " به صورت کامل ،سرود ملی تمرین و پرسش از conversation 1,2 & 3 What's your last name? Which grade are you in? How old are you? What is your favorite color/pet/musical instrument/animation/food/sport? Where are you from? I'm from Iran. What's the weather like today? It's sunny. 2.گوش دادن به شعرهای : do the exercise clip oa alphablocks song 3.مرور شمارش اعداد 50 _1 Ten Twenty Thirty Forty Fifty 4.مرور صدای oa jolly phonics4 boat goat coat road toast oak tree تدریس صدای o_e Mole ,hole ,bone ... 5.دوره مفهوم موجودات زنده و غیر زنده Living and non_living things Humans,animals and plants are living things. Table and chair are non_living things. 6.تدریس و خواندن Story Meet Mسolly و گوش دادن به فایل صوتی 7.مرور الفبا Aa تا Ee همراه با مثال های مربوطه
تکلیف: تکلیف: دختر نازم ویس حرف Ee را گوش داده و صفحات 14 و 15 جزوه الفبا Alphabets pamphlet را مرتب و تمیز انجام داده و عکس آن را ارسال نماید. با تشکر از همراهی شما Ms.Tehrani

رایانه

مدرس: سامری، آناهیتا
فعالیت: کاربرگ تمرینی انجام شد با هدف پیدا کردن اجزای سیستم و کاربرد آنها
تکلیف: ویدیوی ارسالی را مشاهده بفرمایید. در راستای آموزش نگهداری صحیح از سیستم
فعالیت: با سلام و ادب خدمت اولیای عزیز سنجش فارسی امروز دختران گلمان راس ساعت 17:30 در پرتال آغاز می شود و پس از جواب دادن به سوال ها حتما دکمه تایید را جهت ثبت پاسخ انتخاب کنید و توجه داشته باشید که زمان سنجش راس ساعت 19 به پایان می رسد و پرتال بسته می شود. با آرزوی موفقیت برای عزیزان دلم

ریاضی اول

مدرس: قائمی، فاطمه
فعالیت: در زنگ ریاضی تم 9 ریاضی از صفحه57تا 63 با مفهوم کم کردن و زیاد شدن و عدد 5 به صورت پرسش و پاسخ صورت گرفت . همچنین بیدپای ریاضی هم در کلاس خوانده شد و از دانش آموزان در مورد داستان سوال پرسیده شد.
تکلیف: مهربانم امروز تکالیف ریاضی ندارید.

علوم اول

مدرس: قائمی، فاطمه
فعالیت: در زنگ علوم تدریس درس 5 علوم با عنوان دنیای گیاهان صورت گرفت از کتابکار علوم علوی صفحات53تا58 به صورت پرسش و پاسخ صورت گرفت . جشن تولد دختران پاییزی در کلاس به صورت کلیپ از عکس های صورت های مهربانش صورت گرفت.
تکلیف: عزیزم سوال 8 صفحه 58 را به دلخواه می توانی انجام بدی و تصاویرش را برای معلمت ارسال کنی.

فارسی اول

مدرس: قائمی، فاطمه
فعالیت: به نام مهربان ترین مهربانان؛ کلاس با انجام ورزش صبحگاهی به منظور افزایش انرژی و تمرکز دخترهای قشنگم و رفع خواب آلودگی شروع شد ، دل های پروانه ای دانش آموزان نازم با خواندن سوره مبارکه عصر و پیام قرآنی مرتبط به نام و کلام خدا نورانی شد. در ادامه به منظور تثبیت و آرامش خاطر دانش آموزان تکرار و تمرین فارسی صورت گرفت.
تکلیف: شکوفه گیلاس ؛امروز ارزشیابی درس فارسی داری یادت بماند که راس ساعت 17 در آزمون شرکت کنی و همچنین یک املا در دفتر تمرین با کلمات و جمله هایی که خوانده ای خوش خط و زیبا بنویس .

زبان انگلیسی

مدرس: اکبرتهرانی، فرنوش
فعالیت: گزارش کلاس زبان کلاس: Dragon fly 3 روز :شنبه Saturday تاریخ: 1400/8/29 1. خواندن سوره ی " توحید " به صورت کامل ،سرود ملی تمرین و پرسش از conversation 1 &2 What's your last name? Which grade are you in? How old are you? What is your favorite color/pet/musical instrument/animation/food/sport? Where are you from? I'm from Iran. What's the weather like today? It's sunny. 2.گوش دادن به شعرهای : do the exercise clip oa alphablocks song 3.مرور شمارش اعداد 40_1 4.مرور صدای oa jolly phonics 4 boat goat coat road toast 5.تدریس مفهوم موجودات زنده و غیر زنده Living and non_living things Humans,animals and plants are living things. Table and chair are non_living things. 6.تدریس و خواندن Story Meet Molly و گوش دادن به فایل صوتی
تکلیف: تکلیف: دختر نازم امروز تکلیف نداریم. با تشکر از همراهی شما Ms.Tehrani
فعالیت: ***ارزیابی آبانماه*** ارزشیابی ماهانه آبانماه "آبرنگ یک"از 29/آبانماه لغایت7/آذرماه اجراخواهد شد. با آرزوی موفقیت برای دانش آموزان عزیزمان اولیای عزیز لطفا روز شنبه یک ظرف ماست برای دخترم آماده کنیددر اختیار دخترم قرار دهید تا بتوانند فعالیت مورد نظر در کلاس آنلاین را انجام دهند. از همراهی شما متشکریم.

فارسی اول

مدرس: قائمی، فاطمه
فعالیت: به نام خداوند مهربانی ها * کلاس با انجام ورزش صبحگاهی به منظور افزایش انرژی و تمرکز دخترهای قشنگم و رفع خواب آلودگی شروع شد ، دل های پروانه ای دانش آموزان نازم با خواندن سوره مبارکه کوثر و پیام قرآنی مرتبط به نام و کلام خدا نورانی شد. * کتاب فارسی علوی صفحات 72 تا 77 مربوط به نشانه ت ت ، انجام شد. * انجام کتاب کار همراه با تعامل فردبه فرد دانش آموزان عزیزم و پرسش و پاسخ به منظور تمرین و تکرار و رفع نقاط ضعف و رفع اشکالات نوگل های عزیزم انجام شد. *املا پاتخته ای و صداکشی و خانه به خانه کردن کلمات و ترکیب ها با دانش آموزان گلم ، با هدف تثبیت یادگیری و شناخت صحیح صدای نشانه ها و جایگاه آنها در کلمه ( اول / غیر اول / آخر / غیرآخر ) انجام دادیم‌. * تمرین صداکشی کلمات به صورت گفتاری و تاکید آموزگار به دخترهای عزیزم که با انگشتان دست صداها را تفکیک و شمارش کنند ، در کلاس با روش شعرخوانی و بازی هدفمند انجام شد.
تکلیف: * پروانه رنگارنگم ، دفتر مشق فارسی صفحات 74 تا 76 را با دقت و مرتب انجام بده و برای معلمت ارسال کن. * دختر نازم ، روان خوانی صفحه 77 را با صدای بلند و عالی بخوان تا باسواد شدنت را نشان دهی. * عزیز دلم ، صفحه 72 کتاب فارسی علوی را کامل کن و حتماً بخوان و بنویس تا شاد و موفق بشوی.

زبان انگلیسی

مدرس: اکبرتهرانی، فرنوش
فعالیت: گزارش کلاس زبان کلاس: Dragon fly 3 روز :چهارشنبه Wednesday تاریخ: 1400/8/26 1. خواندن سوره ی " توحید " به صورت کامل ،سرود ملی تمرین و پرسش از conversation 1 &2 What's your last name? Which grade are you in? How old are you? What is your favorite color/pet/musical instrument/animation/food/sport? Where are you from? I'm from Iran. What's the weather like today? It's sunny. 2.گوش دادن به شعرهای : ai alpha blocks song oa alphablocks song 3.مرور و دوره صدای Jj jollyphonics juice jam jelly jelly fish 4.مرور شمارش اعداد 40_1 5.مرور صدای oa jolly phonics 4 boat goat coat road toast 6.بازی با اعداد 7.تدریس مفهوم موجودات زنده و غیر زنده Living and non_living things Humans,animals and plants are living things. Table and chair are non_living things.
تکلیف: تکلیف: دختر نازم صفحه 59 جزوه jolly phonics 4 را با دقت بخواند و بنویسد. با تشکر از همراهی شما Ms.Tehrani

هوش و ریاضی

مدرس: قائمی، فاطمه
فعالیت: به نام خداوند مهربانی ها *در زنگ ریاضی هوش صفحات 21 تا 25 را با تعامل دانش آموزان عزیزم به صورت پرسش و پاسخ فرد به فرد از سنجاقک های قشنگم با هدف تقویت ذهن ریاضی و بررسی میزان یادگیری کلاس اولی های نازم از مفاهیم آموزش داده شده ی ریاضی تابه حال ، انجام دادیم.
تکلیف: سنجاقک نازم، از هوش و تلاش شما در یادگیری بسیار خوشحالم.
فعالیت: ***ارزیابی آبانماه*** ارزشیابی ماهانه آبانماه از 29/آبانماه لغایت7/آذرماه اجراخواهد شد. با آرزوی موفقیت برای دانش آموزان عزیزمان وسایل مورد نیاز روز چهارشنبه 26 آبان ماه: کتاب کار فارسی علوی کتاب ریاضی و هوش جامدادی و مدادرنگی وسایل بهداشتی و ماسک اضافه

فارسی اول

مدرس: قائمی، فاطمه
فعالیت: به نام نامی دوست: امروز کلاس را با نام و یاد خدای مهربان و تلاوت سوره کوثر آغاز کردیم.سپس نشانه جدید ت صفحه 38کتاب فارسی تدریس و کلمات جدید روان خوانی شد.از روی پاور و اسلاید به صورت تصویری کلماتی که نشانه ت در آن بود نمایش داده شد و در انتها ترکیب نشانه ت و صداکشی کلمات هم کارشد. کلیپ جدید درنا برنا و نشانه ت نیز به صورت پرسش و پاسخ از دخترهای باهوشم انجام گرفت. با آرزوی سلامتی برای همه عزیزان .
تکلیف: پروانه زیبای من: تکلیف امشب شما صفحات 67 تا 73دفتر مشق فارسی است.با دقت بخوان و بنویس،تا نشانه جدید را به خوبی یاد بگیری.متشکرم

نگارش اول

مدرس: قائمی، فاطمه
فعالیت: به نام خدای پروانه های رنگارنگ: امروز در کلاس فارسی زنگ نگارش ،کتاب نگارش فارسی درس 4 صفحات 46 الی 48 همزمان در کلاس انجام شد.سپاس از همراهی شما عزیزان
تکلیف: پرتقال شیرینم: لطفا کتاب نگارش صفحات 46 الی 48 که امروز در کلاس انجام دادیم راتکمیل کن قسمت بنویس بالای صفحات را خوانا با خط زیبا و قشنگت بخوان و بنویس و در پرتال برای خانم معلمت بفرست.شما بی نظیری باهوش من.

قرآن اول

مدرس: قائمی، فاطمه
فعالیت: به نام نور و روشنی: امروز در کلاس سوره کوثر مربوط به لوحه ی 2 تلاوت شد.صفحه 27 کتاب داستان نان و مراحل درست شدن آن گفته شد و از نان به عنوان یک نعمت مهم و روزانه به نوگلان عزیز توضیحاتی ارایه شد.صفحه 28 پیام قرآنی با عنوان (واشکروا نعمته الله:از خدا که به شما نعمت های زیادی داده است ،تشکر کنید ) سوره نحل آیه 114 نیز در کلاس کار شد.
تکلیف: نعمت زیبای خداوندی :به سوالات صفحه 29 با دقت جواب بده.در پناه خدای مهربان باشید.

ورزش اول

مدرس: کاظمی، مریم
فعالیت: گزارش سه شنب ه400/08/25 در قالب یک داستان موش و فیل در وضعیت های حرکتی قرار گرفتند و از مزایای حرکت بهرمند شدند. نکته داستان شکرگزاری بود از کودک خواسته شد، نعمت های زندگی خودش را که هر کدام پی علتی آفریده شده است را نام ببرد.

زبان انگلیسی

مدرس: اکبرتهرانی، فرنوش
فعالیت: گزارش کلاس زبان کلاس: Dragon fly 3 روز :سه شنبه Tuesday تاریخ: 1400/8/25 1. خواندن سوره ی " توحید " به صورت کامل ،سرود ملی تمرین و پرسش از conversation 1 &2 What's your last name? Which grade are you in? How old are you? What is your favorite color/pet/musical instrument/animation/food/sport? Where are you from? I'm from Iran. What's the weather like today? It's sunny. 2.گوش دادن به شعرهای : ai alpha blocks song oa alphablocks song 3.مرور و دوره صدای Jj jollyphonics juice jam jelly jelly fish 4.مرور شمارش اعداد 40_1 5.مرور مبحث جمع addition 1 and 2 make 3. 3 and 2 make 5. 2 and 2 make 4. 5 and 1 make 6. 6.مرور صدای oa jolly phonics 4 boat goat coat road toast
تکلیف: تکلیف: دختر نازم صفحه 5 کتاب نارنجی رنگ jolly phonics 4را با دقت بخواند و بنویسد. با تشکر از همراهی شما Ms.Tehrani

مهارت زندگی

مدرس: جوانبخت، عارفه
فعالیت: تدریس مبحث مسئولیت پذیری در قبال انجام تکالیف
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: