متوسطه اول دخترانه علوی آریاشهر تهران

آلبوم

فستیوال زبان انگلیسی(متوسطه اول_آریاشهر)2

زبان فستیوال زبان انگلیسی(متوسطه اول_آریاشهر)2

امروز فراگیری زبان های زنده دنیا برای ارتباط و رساندن حرف های خودمان به دنیا لازم است.
فستیوال زبان انگلیسی علوی (متوسطه اول-آریاشهر)

زبان فستیوال زبان انگلیسی علوی (متوسطه اول-آریاشهر)

هم اضطراب جشنواره و هم شور رقابت به وضوح در بین دانش آموزان عزیز دیده می شد. هر دانش آموز نوشته هایی را که برای ارائه خود در دست داشت مرور و تمرین می نمود. به ترتیب، طبق کنداکتور تنظیم شده، دانش آموزان هر کلاس، برای حضور در مراسم وارد سالن اجتماعات می شدند و طبق اعلام تیم داوران پشت تیریبون حاضر و سپس به شرح و توضیح مقاله خود در زمان معین می پرداختند.
جشن ولادت حضرت فاطمه و روز مادر

پرورشی جشن ولادت حضرت فاطمه و روز مادر

بهشت... همین آغوش گرم توست مادر "روز مادر بر همه مادران دنیا بخصوص مادران ایران زمین مبارک"
علوی مدارس هزاره سوم

پرورشی علوی مدارس هزاره سوم

رهبران آموزشی باید دانش آموزان را آماده نمایند تا یادگیری برای زیستن ،‌یادگیری برای دانستن ،‌یادگیری برای زندگی با دیگران و احترام به حقوق آنها و یادگیری برای اشتغال یابی در نظام آموزشی محقق شود . و در یک کلام حرکت از Schooling به سوی Learning و تغییر رفتار در آنها صورت پذیرد.

شعبه

معرفی

متوسطه‌ی اول علوی آریاشهر یکی از بهترین مدارس دخترانه در منطقه‌ی 5 آموزش و پرورش شهر تهران می‌باشد. این واحد راهنمایی برای ساکنین مناطق 2 و 5 در محله‌های آیت‌الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، مرزداران، جنت‌آباد، ستارخان، سازمان آب، اباذر، صادقیه، شهرک اکباتان، بزرگ‌راه جناح و پارک استقلال به سهولت قابل دسترس است. هم‌چنین می‌تواند پذیرای دانش‌آموزان مناطق 9 و 10 در محله‌های شمشیری، مهرآباد، استاد معین، جی، جیحون و تیموری نیز باشد. مرکز آموزشی فوق در مقطع متوسطه‌ی دوره‌ی اول و در پایه‌های هفتم، هشتم و نهم فعالیت می‌کند. از امکانات، تجهیزات و ویژگی‌های آن می‌توان دو زبانه بودن، حیاط با پوشش چمن مصنوعی، سالن غذاخوری، پانسیون مطالعاتی، لابراتوار زبان انگلیسی، آزمایشگاه فیزیک، شیمی، زیست و تشریح، سایت مجهز به لپ‌تاپ و اینترنت نامحدود، کلاس‌های هوش‌مند، ثبت تردد دانش‌آموزان و نیز برگزاری کلاس‌های هوافضا، رباتیک، زیست و فناوری، مهارت‌های زندگی و مهارت‌های کاربردی رایانه را نام برد. راهنمایی علوی آریاشهر از زمان تأسیس تا کنون، افتخارات بسیاری در کارنامه‌ی خود دارد که از آن جمله می‌توان به کسب مدال نقره و برنز مسابقات ریاضی چلچراغ در سطح کشور، رتبه‌ی برتر در مرحله‌ی اول مسابقات احساس واژه‌ها و انشانویسی خوارزمی، مقام سوم شنا در سطح منطقه‌ی 5، قبولی مرحله‌ی اول IMC و راه‌یابی به مسابقات ریاضی NABOJ آلمان اشاره کرد. هدف از تأسیس این مکان آموزشی، کسب مدارج علمی توام با نهادینه کردن فضایل اخلاقی، بهره‌مندی از شیوه‌های نوین آموزشی به منظور توسعه‌ی شخصیت نوجوانان، شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان و فرآیند هدایت تحصیلی می‌باشد. متوسطه‌ی اول دخترانه‌ی علوی واحد آریاشهر تلاش می‌کند با استفاده از دبیران مجرب و متعهد به خصوص در دروس کلیدی مانند ریاضی، علوم، عربی، زبان انگلیسی و ... به یکی از مدارس متمایز و سرآمد در سطح کشور تبدیل شود.

جنسیت: دخترانه
مدیریت: خانم کشاورز
استان: تهران
شهرستان: تهران
نشانی: فلکه دوم صادقیه، ابتدای آیت اله کاشانی، روبروی پارک استقلال، جنب عکاسی نگاه
پیش‌شماره: 021
تلفن: 44062194,44062196,44023213
رایانامه: twg.hs1@alavi.ir
اینستاگرام: alavi_ir