مقاله

مواد غذایی و رژیم مناسب برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کروناویروس کرونا یک ویروس ناشناخته است که موجب وحشت زیادی در بین مردم جهان شده، اما می‌توان با مصرف مواد غذایی و رژیم مناسب از ابتلا به آن جلوگیری کرد.

چرا بعضی از کودکان دیر یاد می‌گیرند؟سطح عملکرد تحصیلی پایین، می‌تواند به علت ناتوانی در گوش کردن، خواندن، نوشتن و یا انجام محاسبات ریاضی به وجود آید و به آن اختلال یادگیری می‌گویند.

آیا اشتباه کردن، کار اشتباهی است؟اشتباه کنید! چرا که ترس از اشتباه کردن موجب می‌شود تا شما موقعیت‌ها و حتی شانس‌های بزرگ زیادی را از دست بدهید و خود را در زندگی محدود کنید.

برای افزایش قد چه بخوریم؟داشتن رژیم غذایی صحیح و سالم در روند رشد کودکان تأثیر مستقیمی دارد، به این معنی که می‌تواند باعث افزایش قد آن‌ها و رسیدن به حداکثر طول قدی شود.

دلیل بدخط بودن کودکان چیست؟از عوامل بدخط بودن کودکان می‌توان اضطراب و نگرانی هنگام نوشتن، عدم اعتماد به نفس هنگام نوشتن و نیز نبود آمادگی جسمانی، روحی و روانی را نام برد.

تنبلی چشم در کودکانطبق گفته‌ی چشم پزشکان یکی از علل اصلی کاهش دید در کودکان، تنبلی چشم است و تشخیص به موقع تنبلی چشم در کودکان در درمان آن‌ها بسیار مؤثر است.

روزی یک سیب بخوریمسیب میوه‌ای سرشار از فیبر و انواع ویتامین‌هاست و برای سلامت، بسیار مفید است و خوردن آن در طول روز موجب تنظیم قند خون بدن می‌شود.

مهارت هایی که کودکان تا سن 12 سالگی باید بیاموزندمتخصصان سلامت به علت افزایش بی‌تحرکی در کودکان، فهرستی از مهارت هایی که آن‌ها باید تا قبل از سن 12 سالگی بیاموزند را تهیه کرده‌اند.

ویروس کرونا چیست و چگونه منتقل می‌شود؟ویروس کرونا همانند ویروس‌هایی مانند سارس، از حیوان به انسان منتقل شده است. منشأ این ویروس از چین و در بازار ماهی و حیوانات زنده در شهر ووهان می‌باشد.

ریاضیات کشف شد یا اختراع؟ریاضیات و مباحث آن برای بعضی از افراد، یک مقوله ی ترسناک است که حتی فکر کردن به محاسبات برای این دسته از افراد یک فضای دلهره‌آور را به وجود می‌آورد.