مقاله

روزی یک سیب بخوریمسیب میوه‌ای سرشار از فیبر و انواع ویتامین‌هاست و برای سلامت، بسیار مفید است و خوردن آن در طول روز موجب تنظیم قند خون بدن می‌شود.

مهارت هایی که کودکان تا سن 12 سالگی باید بیاموزندمتخصصان سلامت به علت افزایش بی‌تحرکی در کودکان، فهرستی از مهارت هایی که آن‌ها باید تا قبل از سن 12 سالگی بیاموزند را تهیه کرده‌اند.

ویروس کرونا چیست و چگونه منتقل می‌شود؟ویروس کرونا همانند ویروس‌هایی مانند سارس، از حیوان به انسان منتقل شده است. منشأ این ویروس از چین و در بازار ماهی و حیوانات زنده در شهر ووهان می‌باشد.

ریاضیات کشف شد یا اختراع؟ریاضیات و مباحث آن برای بعضی از افراد، یک مقوله ی ترسناک است که حتی فکر کردن به محاسبات برای این دسته از افراد یک فضای دلهره‌آور را به وجود می‌آورد.

راه‌های درمان سرفه و انواع داروهای ضد سرفهمتأسفانه اکثر انسان‌ها به محض سرفه کردن شروع به مصرف داروهای ضد سرفه می‌کنند، در حالی که لازم است قبل از مصرف دارو به دنبال دلیل سرفه باشید.

آیا کودکی که بیشتر از سنش می‌فهمد، باهوش است؟وقتی کودکی بیشتر از سنش می‌فهمد، والدینش بسیار ذوق می‌کنند، چرا که این امر را نشانه‌ی هوش بالای کودک می‌دانند، اما آیا واقعأ این‌گونه است؟

فرزندان شادی داشته باشیمبرای داشتن فرزندان شاد، نیازی به پول و ثروت فراوان نیست و شما می‌توانید با کم‌ترین امکانات نیز فرزندان شاد داشته باشید.

چگونه با کودکان پرحرف رفتار کنیم؟بعضی از کودکان پرحرف افراد بیش‌فعالی هستند که گاهی اجازه‌ی صحبت کردن به طرف مقابلشان را نیز نمی‌دهند و برخی دیگر به جهت اضطراب زیادی که دارند پرحرفند.

اولین پزشکان زن ایرانیبا این که پزشکی هم‌چنان چهره‌ی مردانه‌ی خود را حفظ کرده، اما هنوز از اولین حوزه‌های اجتماعی محسوب می‌شود که زنان ایرانی توانستند وارد آن شوند.

وزن مناسب کیف مدرسهسنگین بودن کیف مدرسه موجب آسیب رساندن به ستون فقرات دانش آموزان شده و هم‌چنین ناهنجاری‌های قامتی در بدن آن‌ها به وجود می‌آورد.