موسسه آموزشی علوی
موسسه آموزشی علوی

موسسه آموزشی علوی؛ مدرسه و آموزشگاه در مقطع دبستان، متوسطه اول، متوسطه دوم و کنکور

ثبت نام در دبستان های علوی
ثبت نام در دبستان‌های علوی

از میان داوطلبان ثبت ‌نام در دبستان‌های علوی پس از مصاحبه‌ی حضوری با دانش‌آموزان و اولیا و نیز انجام آزمون‌های سلامت، استعدادیابی و روان‌سنجی، برگزیدگان جهت ارائه‌ی مدارک و پرونده‌ی تحصیلی دعوت خواهند شد.

آزمون ورودی مدارس
آزمون ورودی مدارس

آزمون ورودی مدارس علوی برای سال دهم دوره‌ی دوم متوسطه‌، اردیبهشت ماه سال آینده در دانشگاه امیرکبیر برگزار خواهد شد. جایزه‌ی دانش‌آموزی که رتبه‌ی نخست را کسب نماید، یک دستگاه ام‌وی‌ام قرمز رنگ است.

خبر

کمپین دانش آموزی نوروز ساده برای احیای سنت‌های اصیل نوروز

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان اردبیل نیز در لبیک به سخنان امام جمعه‌ی اردبیل، کمپین دانش آموزی نوروز ساده را در اردبیل راه‌اندازی کردند.

شرط تربیت و یادگیری دانش آموزان، اشتیاق برای رفتن به مدرسه است

محیط آموزشی رسمی سبب فرار دانش آموزان از مدرسه و کاهش یادگیری آنان می‌شود و زمانی این یادگیری افزایش می‌یابد که دانش آموزان با ذوق به مدرسه بیایند.

برنامه ویژه مدارس چیست؟

برنامه ویژه مدارس سعی در فراهم کردن فرصتی دارد تا مدیران، فضایی منعطف برای بروز شایستگی‌های خود در زمینه‌ی برنامه‌ریزی درسی در اختیار داشته باشند.

22 اسفند، آخرین مهلت ثبت نام در المپیاد دانش آموزی نانو

دانش آموزان علاقه‌مند به شرکت در المپیاد دانش آموزی نانو، تا 22 اسفند ماه 97 فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام در این المپیاد اقدام کنند.

باستان شناسی باید در کتب درسی معرفی شود

رئیس سازمان میراث فرهنگی اعلام کرد: باید حضورمان را در کتب درسی پررنگ و مباحث مرتبط با باستان شناسی را به خوبی به دانش آموزان منتقل کنیم.

وزیر آموزش و پرورش: مهم‌ترین برنامه آموزش و پرورش تبدیل مدرسه به خانه دوم برای دانش آموزان

فرهنگ سازمانی آموزش و پرورش باید به گونه‌ای شود که مقاومت در برابر تغییرات را به‌طور تدریجی کاهش دهیم.

مقاله

اسفند ماه مقدمه ای برای برنامه ریزی عید و جمع بندی

ایام نوروز، از مهم‌ترین روزها برای جمع بندی می‌باشد. بسیاری از دانش آموزان در این ایام کم‌کاری‌های خود را جبران کرده‌و در کنکور به موفقیت رسیده‌اند.

برگزاری رفراندوم برای کنکور؛ چاره ساز یا چاله ساز

حجت‌الاسلام ذوعلم با بیان این که کنکور سدی در برابر مباحث تعلیم و تربیتی در مدارس است، خبر از برگزاری رفراندوم برای بودن یا نبودن کنکور داد.

نیم سال دوم، فرصتی طلایی برای موفقیت در کنکور

بهترین زمان برای شروع به درس خواندن در تابستان است. اما کسانی که نیم‌سال اول کم کاری داشتید، نگران نباشید؛ زمان جبران هنوز باقی مانده.

تأثیرات خواب کافی بر مطالعه

خواب یکی از مهم‌ترین عوامل در بهبود وضعیت مطالعه می‌باشد، تعادل روحی و تمرکز در مطالعه یکی از دستاوردهای خواب مناسب است.