ثبت نام آزمون ورودی

اینجا هم هفت‌خان داریم؛ خبری از دیو و اژدها نیست ولی ورود به علوی به‌همین راحتی‌ها هم ‌نیست.
خان اول این است که اراده کنید دانش‌آموز ما باشید. خان دوم پرکردن فرم مشخصات است. می‌ماند پنج مرحله‌ی دیگر که به سادگی دو مرحله‌ی قبل نیست ولی برای شما که تصمیم خودتان را گرفته اید سخت نخواهد بود.
اگر قصد ورود به پایه‌ای غیر از هفتم یا دهم را دارید، برای ورود به هفت‌خان پیش ثبت نام کنید.
کلاس رایگان
کلاس رایگان
فلش کارت و جزوه
فلش کارت و جزوه
شرکت در آزمون
شرکت در آزمون
دعوت به مصاحبه
دعوت به مصاحبه
آشنایی با مدیر
آشنایی با مدیر
ثبت نام
ثبت نام آزمون ورودی
کلاس رایگان
کلاس‌های آمادگی

شاید برایتان عجیب باشد ولی ما واقعا برای بچه‌هایی که می‌خواهند در آزمون ورودی مدارس علوی شرکت کنند کلاس‌های آمادگی آزمون رایگان داریم. دلیلش؟! با این کار بهتر می‌فهمیم چه کسی واقعا اراده کرده تا در مجموعه مدارس علوی درس بخواند.

کلاس رایگان
جزوه و فلش کارت
جزوه و فلش کارت

این کلاس‌ها به اندازه‌ی خود آزمون ورودی مدارس علوی برای ما جدی است. برای کلاس‌های آمادگی آزمون ورودی، هم جزوه آماده کرده‌ایم، هم فلش کارت. معلم‌های باتجربه هم حواسشان حسابی به کلاس و آزمون است. این مرحله را می‌توانیم آغاز آشنایی شما با مدارس علوی بدانیم.

شرکت در آزمون
شرکت در آزمون

نوبتی هم که باشد نوبت امتحان است. سال‌ها تجربه به ما نشان داده برای بچه‌های درس‌خوان و پرتلاش، آزمون با آزمون فرقی نمی‌کند. آزمون ورودی مدارس علوی کلید ورودی برای بچه‌های با اراده است. به همین خاطر است که در هر آزمونی همیشه بهترین نتیجه‌ها را بروبچه‌های علوی می‌گیرند.

شرکت در آزمون
دعوت به مصاحبه
دعوت به مصاحبه

قبولی‌ها می‌روند برای اولین مصاحبه؛ مصاحبه‌ای با حضور مدیر مدرسه و کارشناس پایه‌ای که قصد ورود به آن را دارید. اگر بخواهیم خیلی ادبی توضیح دهیم یعنی: در این مرحله، مصاحبه‌کننده‌ها درباره‌ی موضوعات علمی و غیرعلمی با شما مصاحبت می‌کنند!

معارفه
صحبت با مشاور

در این مرحله ورود شما را به مجموعه مدارس علوی خوش‌آمد خواهیم گفت! مشاور ثبت نام برای شما از قوانین و روند آموزشی موسسه‌ی فرهنگی آموزشی علوی خواهد گفت و از روال اصلی آموزش در علوی از جمله: کلاس‌ها، آزمون‌ها، اردوها...

معارفه
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: