تیم مدرسه علوی
رتبه اول استانی در رشته روزنامه دیواری 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
محمدمهدی بدری
رتبه اول استانی در رشته ساخت فیلم مستند اجتماعی 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
تیم مدرسه علوی
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته ساخت نشریه های الکترونیکی 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
ماهان خلیلیان
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته ساخت بازی های رایانه ای 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
تیم مدرسه علوی
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته نقد بازی های مجازی 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
مهدیار رسول زادگان
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته طراحی و نقاشی 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
محمدرضا عبدالحسینی
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته شعر و غزل 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
کیارش صحرانورد
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته شعر و غزل 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
پارسا گیلوری
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته نشریه و تحقیق الکترونیکی 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
مهدی خیرالهی
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته نقد فیلم 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
عرشیا عادل نژاد
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته تکنوازی تنبک 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
ماهان مسعودی
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته ساخت پادکست 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
علی بیک علیزاده
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته نقاشی روی شیشه 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
ماهان مسعودی
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته نقاشی و طراحی 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
سیدمانی میراسماعیلی
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته عکاسی طبیعت 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
آرتین آریاپور
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته تکنوازی ساز ویولون 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
سیدمانی میراسماعیلی
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته طراحی و نقاشی با رنگ روغن 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
آرتین آریاپور
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته طراحی و نقاشی با آبرنگ 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
محمدحسن بابایی
رتبه اول منطقه 5 تهران در رشته داستان نویسی 1401
متوسطه دوم پسرانه آریاشهر منطقه 5 تهران
فاطمه فاطمی آگاه
رتبه اول منطقه 13 تهران در رشته طراحی و نقاشی 1401
متوسطه اول دخترانه نیروی هوایی منطقه 13 تهران
آوینا صحنی
رتبه اول منطقه 13 تهران در رشته مشاعره 1401
دبستان دخترانه میدان امامت منطقه 13 تهران
امیرعلی طالقانی
رتبه اول منطقه 11 تهران در رشته مشاعره 1401
دبستان پسرانه منیریه منطقه 11 تهران
سام تفرشی
رتبه اول منطقه 13 تهران در مسابقه طراحی کارت پستال روز مادر و پدر 1401
دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران
آرتین ریاضتی
رتبه اول مسابقات سفیران سلامت 1401
دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران
الینا اسمعیلی
رتبه دوم منطقه 5 تهران در رشته تکنوازی گیتار 1401
متوسطه دوم دخترانه آریاشهر منطقه 5 تهران
تیم مدرسه علوی
رتبه دوم منطقه 13 تهران در رشته سرود گروهی 1401
دبستان دخترانه میدان امامت منطقه 13 تهران
نیکا شفیعی
رتبه دوم منطقه 5 تهران در رشته مشاعره 1401
دبستان دخترانه آریاشهر منطقه 5 تهران
تیم مدرسه علوی
رتبه دوم منطقه 13 تهران در رشته سرود گروهی 1401
دبستان پسرانه میدان امامت منطقه 13 تهران
تیم مدرسه علوی
رتبه دوم منطقه 13 تهران در رشته نقاشی گروهی 1401
دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران
زینب پورعسگری
رتبه سوم منطقه 5 تهران در رشته نماهنگ 1401
متوسطه دوم دخترانه آریاشهر منطقه 5 تهران
مسیح دیلمقانی
رتبه سوم منطقه 5 تهران در رشته تکنوازی گیتار 1401
متوسطه دوم پسرانه آریاشهر منطقه 5 تهران
هیراد والی یوسفی
رتبه سوم منطقه 5 تهران در رشته تکنوازی پیانو 1401
متوسطه دوم پسرانه آریاشهر منطقه 5 تهران
محمدمسیح حاج محمدجعفر
رتبه سوم منطقه 5 تهران در رشته تکنوازی گیتار 1401
متوسطه دوم پسرانه آریاشهر منطقه 5 تهران
مانی ملاپور
رتبه سوم منطقه 5 تهران در رشته تکنوازی گیتار 1401
متوسطه دوم پسرانه آریاشهر منطقه 5 تهران
سبحان توسلی فر
رتبه سوم منطقه 5 تهران در رشته پادکست 1401
متوسطه دوم پسرانه آریاشهر منطقه 5 تهران
ستایش رحمانی
رتبه سوم منطقه 5 تهران در رشته نقاشی با مداد 1401
متوسطه اول دخترانه آریاشهر منطقه 5 تهران
مارال اسلامی
رتبه سوم منطقه 13 تهران در رشته مشاعره 1401
دبستان دخترانه میدان امامت منطقه 13 تهران
مرسانا محمدی
رتبه سوم منطقه 13 تهران در رشته وبلاگ نویسی 1401
دبستان دخترانه میدان امامت منطقه 13 تهران
ویانا مومن آبادی
رتبه سوم منطقه 5 تهران در رشته مشاعره 1401
دبستان دخترانه آریاشهر منطقه 5 تهران
سلینا مرادی
رتبه سوم منطقه 5 تهران در رشته داستان نویسی 1401
دبستان دخترانه آریاشهر منطقه 5 تهران
درسا صباغ
رتبه سوم منطقه 5 تهران در رشته داستان نویسی 1401
دبستان دخترانه آریاشهر منطقه 5 تهران
علیرضا رنجبر
ر تبه سوم استان تهران در رشته مشاعره 1401
دبستان پسرانه جنت آباد منطقه 5 تهران
طوبی محمدی
رتبه اول منطقه 11 تهران در رشته فرهنگی قرآنی 1401
متوسطه دوم دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
سیداشکان سفری
رتبه اول منطقه 8 تهران در رشته فرهنگی قرآنی 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
سوگل محمدی
رتبه اول منطقه 5 تهران در رشته فرهنگی قرآنی 1401
متوسطه اول دخترانه آریاشهر منطقه 5 تهران
فاطمه محمدی
رتبه دوم منطقه 11 تهران در رشته فرهنگی قرآنی 1401
متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
سیدمانی میراسماعیلی
رتبه سوم منطقه 8 تهران در رشته فرهنگی قرآنی 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
امیرشایان حیدری
رتبه سوم منطقه 8 تهران در رشته فرهنگی قرآنی 1401
متوسطه دوم پسرانه نارمک منطقه 8 تهران
آیسان دارابی
رتبه سوم منطقه 5 تهران در رشته انشای نماز 1401
متوسطه دوم دخترانه آریاشهر منطقه 5 تهران
تینا حسن نژاد
رتبه اول منطقه 5 تهران رشته موسیقی
نسترن بهاری
رتبه دوم منطقه 5 رشته نقالی شاهنامه
مارال پوریوسفیان
رتبه دوم منطقه 5 تهران رشته نقالی شاهنامه
شقایق سیدعلی
رتبه دوم استان تهران رشته داستاننویسی
سنا کاظمی
رتبه دوم منطقه 5 نمایشنامهخوانی و کارگردانی
هلیا مقدم منش
رتبه دوم منطقه 13 تهران رشته نمایشنامهخوانی
شیما پیام
رتبه دوم منطقه 13 تهران رشته نمایشنامهخوانی
تارا جلالی
رتبه دوم منطقه 13 تهران رشته نمایشنامهخوانی
نگار تقی ئی
رتبه دوم منطقه 13 تهران رشته نمایشنامهخوانی
شیما قاسمی
رتبه دوم منطقه 13 تهران رشته لالاییخوانی
هلیا مقدم منش
رتبه سوم منطقه 13 تهران رشته کتابخوانی
دنیا علاقه بند
رتبه سوم منطقه 13 تهران رشته مشاعره
رومینا حسینی
رتبه سوم منطقه 5 تهران رشته نویسندگی