فعالیت و تکلیف

شعبه: دبستان دخترانه منیریه تهران
کلاس: شاپرک 3
فعالیت: با سلام و احترام خدمت والدین گرامی و دانش آموزان عزیزم - با توجه به اتمام ثبت نام در مسابقه مشاعره، دانش آموزانی که ثبت نام شده اند و در گروه مشاعره عضو شده اند راس ساعت 7 شب در گروه آنلاین شده تا روش مطالعه شعر و حفظ آن را صحبت نمائیم. با تشکر کیهان

ریاضی سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
فعالیت: امروز در زنگ ریاضی، درس های داده شده‌ی فصل کسر و همچنین سوالات ریاضی ارمغان 10 و 11 مرور و رفع اشکال شد.در کتاب کار ریاضی فعالیت‌های کلاسی مبحث مقایسه‌ی کسر ،صفحه‌ی 81 و 82 در کلاس حل شد.
تکلیف: دخترهای نازنینم ،تمرین‌های کتاب کار ریاضی صفحه‌ی 82 و 83 و 84 را در منزل انجام دهید.توجه داشته باشید کتاب کار ریاضی را فردا نیاورید و روز شنبه‌ی آینده به کلاس بیاورید.دخترهای من فردا چینه یا چوب خط همراه داشته باشید.

علوم سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
فعالیت: امروز پرسش کلاسی از درس هفتم علوم،نور و مشاهده‌ی اجسام را داشتیم و نمونه سوالات آزمون های تیمز و پلز را با دانش آموزان مرور کردیم.
تکلیف: لطفا فردا کتاب کار علوم را با خود بیاورید.

فارسی سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
تکلیف: لطفا کتاب کار فارسی ،از قسمت املا دان صفحه‌ی 40،یک املا بنویسید و صفحات 41 و 42 کتاب کار فارسی را انجام دهید.کتاب کار فارسی را فردا نیاورید و یکشنبه‌ی آینده به کلاس بیاورید.

ورزش سوم

مدرس: بهرامی، فاطمه
فعالیت: با سلام امروز دخترای گلمان: گرم کردن-آموزش پرش تعادلی-آموزش پرش طول ساده-آموزش پرش تک پا- آموزش پاس بغل پا -آموزش استپ ساده توپ را تمرین کردند.

مهارت زندگی

مدرس: جوانبخت، عارفه
فعالیت: مبحث احترام به دیگران تدریس گردید.

ریاضی سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
فعالیت: امروز مرور فصل سوم ،صفحه‌های 58 و 59 کتاب ریاضی در کلاس انجام شد.
تکلیف: در دفتر ریاضی شمارش 2 تا 2تا از عدد2 تا عدد20 ،3تا 3تا از عدد3 تا عدد30 ،4تا 4تا از عدد4 تا عدد40 و 5 تا 5تا از عدد5 تا عدد 50 بنویسید.

فارسی سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
فعالیت: امروز بعد از روخوانی از درس هفتم ، کارنیک و انجام درک مطلب و پاسخ به پرسش های درس ،واژه‌نامه‌ی درس گفته شد و واژه‌آموزی درس نیز تدریس شد.نگارش تا صفحه‌ی 38 در کلاس انجام شد.و کتاب کار فارسی تا صفحه‌ی 40 بررسی و حل شد.
تکلیف: لطفا دفتر واژه‌نامه را کامل کنید و صفحات 36 و 37 کتاب نگارش را انجام دهید.

سواد مالی

مدرس: جانباز، هانیه
فعالیت: درس دهم تدریس شد. بچه ها با مزایای همراه بانک آشنا شدند.

رایانه

مدرس: کشت کار سهی، یاسمن
فعالیت: آموزش استفاده از ابزار picture online و تنظیمات عکس درج شده (تغییر سایز و چرخاندن عکس در جهات مختلف) انجام شد «جلسه ی آنلاین مرور و دوره شد.»
تکلیف: مرور و تمرین انجام شود.

شطرنج

مدرس: عطار، آلی لا
فعالیت: بررسی تکالیف، تکرار دروس گذشته، بازی با مهره های درس داده شده
تکلیف: عزیزانی که تکالیف صفحه 7 و 8 را انجام نداده بودند، لطفا تکالیف مربوطه را انجام دهند

ریاضی سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
فعالیت: امروز در زنگ ریاضی مرور درس مقایسه‌ی کسر همراه با فیلم آموزشی و بررسی و حل دوباره‌ی تمرین‌های این درس را داشتیم و در این مبحث رفع اشکال شد.کتاب کار ریاضی ،فعالیت کلاسی مبحث تساوی کسر صفحه ی 76 و 77 در کلاس انجام شد.
تکلیف: دخترهای خوبم،درسنامه‌ی صفحه‌ی 75 را با دقت بخوانید و تمرین‌های کتاب کار صفحه‌ی 77،78 و 79 را در منزل کامل کنید و کتاب کار را روز دوشنبه با خود بیاورید.

فارسی سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
فعالیت: امروز درس هفتم فارسی،کار نیک تدریس شد و بندها و کلمات مهم درس مشخص شد.کلیپ شعر مثل باران در کلاس پخش شد و دخترهای گلم یک هفته زمان دارند که حتما شعر را حفظ کنند.
تکلیف: دخترهای گلم،لطفا تکلیفی را که در کلاس توضیح داده شد در دفتر مشق خود بنویسید.فردا دفتر واژه‌نامه همراه خود داشته باشید.

مطالعات اجتماعی سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
فعالیت: بعد از پرسش مختصر از درس نهم،درس دهم ،نیازهای خانواده تدریس شد.
تکلیف: دخترهای گلم ،لطفا کاربرگه‌های مربوط به این درس،شماره‌ی 8و9 و 10 را در منزل کامل کنید و جلسه‌ی بعد بررسی می‌شود.

ریاضی به زبان انگلیسی

مدرس: اجاق، پریسا
فعالیت: مبحث کسر بخش دوم تدریس شد.

مهارت اجتماعی

مدرس: کاظمی، نیره
فعالیت: با سلام و وقت بخیر. در این جلسه فرهنگ و مفهوم فرهنگ آموزش داده شد. عکس ارسال شده در پیوست دانش آموزان در حال نوشتن سفرنامه هستند.

ریاضی سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
فعالیت: امروز در کلاس مجازی ریاضی ،پاورقی های صفحه‌ی 55 و 56 و57 کتاب ریاضی تدریس شد و مبحث زاویه،و نحوه‌ی استفاده از گونیا آموزش داده شد.کتاب کار، تمرین‌های صفحه‌ی 72،73 و 74 در کلاس حل و رفع اشکال شد.دخترهای خوبم فیلم آموزشی مقایسه‌ی کسر به صورت لینک برای شما ارسال شده است لطفا لینک را در مرور گر کپی کنید و تماشا کنید.
تکلیف: https://hajifirouz10.asset.aparat.com/aparat-video/ef06df4d045cd04f8df758c1b50f2bff56018904-240p.mp4?wmsAuthSign=eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJ0b2tlbiI6IjQ3ZWNjNGQ5MzczYjdlNzcwY2FlOGRiZGM2NDVlMmViIiwiZXhwIjoxNzAxODY5NDQzLCJpc3MiOiJTYWJhIElkZWEgR1NJRyJ9.vtNJnG6Ccya6O2uKBfjXxES5IaEiPzGPtlXsX_m4BmI

علوم سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
فعالیت: امروز فصل هفتم علوم،نور و مشاهده‌ی اجسام به طور کامل تدریس شد.لینک فیلم فندق برایتان ارسال شده است.لطفا لینک را در مرور گر کپی کرده و تماشا کنید.
تکلیف: https://hajifirouz10.asset.aparat.com/aparat-video/b6d73ef52d7e7f53278c3819d7736c0756034864-240p.mp4?wmsAuthSign=eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJ0b2tlbiI6ImExYmUwYjcwZTAyMzQwMmUzMjUwY2YxYmZjZDkxZDkwIiwiZXhwIjoxNzAxODY5Njk3LCJpc3MiOiJTYWJhIElkZWEgR1NJRyJ9.tTu2lk6SSUD8BNeu-i1u-ywe21mDhHyk0FmxeDHpEgw

فارسی سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
تکلیف: دخترهای نازنینم یک املا از درس ششم،فداکاران به اولیا بگویید و شما صحیح کنید.ارمغان هفته شماره‌ی 11 را انجام دهید.

هنر سوم

مدرس: بلورپارسا، فاطمه
فعالیت: دانش آموز هنرمندم سلام امروز در کلاس هنرمان پروژه یلدا را با یک تصویر سازی دلخواه مرتبط با یلدا برای تکنیک آینه شکسته شروع کردیم و در ادامه خطوط شکسته و یا خمیده را روی تصویر اجرا کردیم.
تکلیف: دانش آموز خوبم لطفاً رنگ آمیزی نکنید و حتما جلسه آینده این فعالیت را همراه با مداد رنگی و ماژیک جهت رنگ آمیزی با خود به مدرسه بیاورید

ریاضی سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
فعالیت: در زنگ ریاضی تمرین مبحث مقایسه‌ی کسر،صفحه‌ی 57 کتاب ریاضی انجام و رفع اشکال شد.مسابقه‌ی خانم ریاضی اجرا شد و کتاب کار ریاضی، فعالیت کلاسی صفحه‌ی 71 و قسمتی از صفحه‌ی 72 انجام شد.
تکلیف: دخترهای خوبم تمرین‌های صفحه‌ی 73 و 74 کتاب کار ریاضی را انجام دهید.و عکس آن را برای من بفرستید.عزیزان من 2 تا تمرین مقایسه‌ی کسر ارسال می‌کنم لطفا کسرها را مقایسه کنید و درباره‌ی جواب آن و نحوه‌ی مقایسه‌ی آن توضیح کامل بنویسید.

فارسی سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
فعالیت: امروز در کلاس مجازی فارسی ،دخترهای خوبم از درس ششم روخوانی کردند و بعد در مورد کارهایی که در روزهای قبل انجام داده بودند جمله نوشتند و بخش بیاموز و بگو تدریس شد و با زمان گذشته آشنا شدند.
تکلیف: دخترهای گلم،2 جمله‌ی زیبا و خلاقانه برای زمان حال و 2 جمله برای زمان گذشته بنویس.می‌توانی از خط زمان در کتاب مطالعاتت استفاده کنی.و لطفا کتاب نگارش را تا صفحه‌ی 35 کامل کنید.و عکس تکالیف را برای من بفرستید.

هدیه‌های آسمان سوم

مدرس: جهانگیر، حمیده
تکلیف: فردا از درس هفتم ،بوی بهشت پرسش می‌شود.

زیبانویسی

مدرس: بلورپارسا، فاطمه
فعالیت: دانش آموز هنرمندم سلام امروز در کلاس زیبا نویسی متن مورد نظر با رعایت قوانین آن نوشته شد
تکلیف: دانش آموز خوبم لطفاً از روی متن ارسال شده سه بار بنویسید

بازی استراتژیک

مدرس: بیک وردی، بهار
فعالیت: درود بر اولیا و دانش آموزان عزیز امروز به صورت آنلاین کلاس برگزار گردید. و با 2 آهنگ برای تحرک و هیجان دانش آموزان با هدف شناسایی سمت چپ و راست و جلو و عقب و توجه و تمرکز به گوش دادن آهنگ و انجام حرکاتی که شعر آهنگ می گوید با شمارش 4 تایی تمرین و بازی شد. سپس برای دست ورزی و دقت گوش دادن و تمرکز دانش آموزان باکاغذ یک ماهی درست کردیم و با آهنگ حرکات ماهی را آهسته با بدنمان تقلید کردیم.
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: