دبستان پسرانه شیراز

مقطع: پیش‌دبستان دبستان دوره‌ی اول دبستان دوره‌ی دوم
جنسیت: پسرانه
مدیریت: خانم همتی
هم‌رسانی
مدرسه دبستان پسرانه شیراز

دبستان پسرانه علوی شعبه شیراز با نام پیش دبستان و دبستان پرتوعلوی یکی از بهترین مدارس مطرح پسرانه در ایران و سطح خاورمیانه در شهر شیراز با رویکرد آموزشی بین‌المللی می‌باشد. مجموعه‌های آموزشی علوی در سراسر کشور اولین مجری آموزش هوش تجاری و سواد مالی زیر نظر اساتید دانشگاه تهران و همچنین آداب اجتماعی و دیپلماتیک در طول سال تحصیلی برای دانش‌آموزان خود می‌باشد.

از اهداف اصلی مجموعه آموزشی پرتو علوی نزدیک کردن دانش آموزان خود به لحاظ آموزشی به تعریف سازمان جهانی یونسکو از سواد در هزاره سوم است. مجتمع آموزشی پرتو علوی شیراز با نظارت علوی تهران با الگوبرداری و بومی سازی برترین مراکز آموزشی دوزبانه ی جهان، با بهره گیری از متد Immersion با دروس تخصصی (MATH & SCIENCE) و برگزاری جشنواره‌های زبان انگلیسی دانش‌آموزان خود را برای ورود به دهکده‌ی جهانی کاملا آماده می نماید.

از دیگر طرح‌های آموزشی با رویکرد بین‌المللی مجموعه پرتو علوی شیراز می‌توان به طرح‌های آموزشی بیدپا، House syetem، cwow و ... اشاره کرد. همچنین حضور مداوم کادر مشاوره‌ای در این مدرسه یکی دیگر از نقاط قوت آن است. با کمک مشاوره‌های آموزشی و تربیتی ارتباط بهتری میان دانش‌آموزان، والدین و دبیران برقرار می‌شود.

از امکانات، تجهیزات و ویژگی‌های آن می‌توان دو زبانه بودن، حیاط با پوشش چمن مصنوعی و فضای سبز، کتابخانه، آزمایشگاه، امکانات و فضای ورزشی مانند میز تنیس، فوتبال دستی، بسکتبال و فوتبال، سایت رایانه به همراه اینترنت پر سرعت، کلاس‌های هوش‌مند، مجهز به ویدئو دیتا پروژکتور و لپ‌تاپ، سامانه‌ی پیامک اطلاع‌رسانی به اولیا و هم‌چنین برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های اتیکت اسکول و آداب دیپلماتیک، سواد مالی، هنر و خلاقیت، تیزهوشان و رایانه را نام برد.

ابتدایی پسرانه‌ی علوی شیراز از زمان تأسیس تاکنون افتخارات بسیاری در کارنامه‌ی خود دارد که از آن جمله می‌توان به انتخاب معلمین پیش دبستان و دبستان پرتو علوی شیراز به عنوان معلمین نمونه ناحیه 1 شیراز و استان، کسب دیپلم افتخار در مسابقات بین‌المللی ریاضیات کانگورو توسط دانش‌آموزان، کسب رتبه ی اول در مسابقات بین‌المللی ریاضیات کاریبو کانادا توسط دانش‌آموزان، کسب مقام دوم مسابقات رباتیک جهانی پکن، کسب رتبه‌ی اول المپیاد رویش، کامپیوتر و مسابقات گلستان‌خوانی، روان‌خوانی و زیبانویسی در سطح استان، به دست آوردن مقام اول مسابقات بین‌المللی شوتوکان، راه‌یابی به مرحله‌ی کشوری رقابت‌های بین‌المللی ببراس و برگزیده‌ی مرحله‌ی نهایی جشنواره‌ی موسیقی اشاره کرد.

هدف از تأسیس این مکان آموزشی، تحقق سند بنیادین آموزش و پرورش و شاخص‌های مدرسه‌ی متعالی، دست‌یابی به استانداردهای آموزشی و افزایش سطح علمی دانش‌آموزان و نیز تقویت و توسعه‌ی مشارکت دانش‌آموزان، اولیا و کارکنان در امر راهبری مدرسه می‌باشد. دبستان پسرانه‌ی علوی واحد شیراز تلاش می‌کند با استفاده از آموزگاران مجرب و متعهد به خصوص در دروس کلیدی مانند ریاضی، علوم، فارسی و . . . به یکی از مدارس متمایز و سرآمد در سطح کشور و خاورمیانه تبدیل شود

. این واحد ابتدایی برای ساکنین ناحیه‌ی 1 در محله‌ها و خیابان‌های معالی‌آباد،فرهنگ شهر، میدان معلم، پاسداران، زرگری، همت جنوبی، همت شمالی، قدوسی غربی و شرقی، ستارخان، قصرالدشت و زرهی به سهولت قابل دسترس است. هم‌چنین می‌تواند پذیرای دانش‌آموزان نواحی 2، 3، 4 در محله‌ها و خیابان‌های هوابرد، بلوار استقلال، بلوار سرباز، بلوار امیرکبیر و بلوار چمران نیز باشد. مرکز آموزشی فوق در مقطع دبستان دوره‌ی اول و دوم در پایه‌های پیش‌دبستان، اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم و ششم دبستان فعالیت می‌کند.

تصویر

نما دبستان پسرانه شیراز
نما
کلاس دبستان پسرانه شیراز
کلاس
کلاس دبستان پسرانه شیراز
کلاس
کلاس دبستان پسرانه شیراز
کلاس
سایت رایانه دبستان پسرانه شیراز
سایت رایانه
آزمایشگاه دبستان پسرانه شیراز
آزمایشگاه
آزمایشگاه دبستان پسرانه شیراز
آزمایشگاه
کتابخانه دبستان پسرانه شیراز
کتابخانه
کتابخانه دبستان پسرانه شیراز
کتابخانه
کتابخانه دبستان پسرانه شیراز
کتابخانه
کارگاه دبستان پسرانه شیراز
کارگاه
کارگاه دبستان پسرانه شیراز
کارگاه
دفتر مدیریت دبستان پسرانه شیراز
دفتر مدیریت
دفتر مدرسان دبستان پسرانه شیراز
دفتر مدرسان

تماس

پیش‌شماره: 071
تلفن: 36389014
رایانامه: shiraz.b.ps@alavi.ir
اینستاگرام: partoalaviboy.shz
استان: فارس
شهر: شیراز
نشانی: خیابان فرهنگ شهر، خیابان بهاران، کوچه یکم
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: