متوسطه اول دخترانه مشهد

مقطع: متوسطه‌ی اول
جنسیت: دخترانه
مدیریت: خانم ترابی
هم‌رسانی
مدرسه متوسطه اول دخترانه مشهد

اگر در محدوده‌ی مرکزی شهر مشهد به دنبال بهترین مدرسه‌ی دخترانه هستید، متوسطه اول دخترانه خیابان شهید صادقی بهترین گزینه برای دانش‌آموز شماست. این مدرسه‌ی غیر دولتی هرساله خدمات آموزشی، فراآموزشی، فوق برنامه و مشاوره‌ای به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد. مناطق تحت پوشش متوسطه اول دخترانه مشهد عبارت‌اند از منطقه 4 ،3 و 6 در محله‌های بلوار ارشاد، بلوار شهید صادقی، بلوار سجاد، کلاهدوز، جانباز، میدان فردوسی، فلسطین، احمدآباد، راهنمایی، وکیل‌آباد و قاسم‌آباد

آموزش در بهترین متوسطه اول دخترانه مشهد

موفقیت در مقطع متوسطه‌ی اول بدون برنامه‌ریزی آموزشی و دبیران کارآزموده و باتجربه تقریبا غیر ممکن است. کادر متوسطه اول دخترانه گل‌های علوی از بهترین دبیران تشکیل شده است. مدیران مؤسسه‌ی آموزشی علوی در تلاشند تا این متوسطه یکی از سرآمدترین مدارس دخترانه در مشهد باشد. این مدرسه به لابراتوار زبان مجهز است و یکی از بهترین مدارس دوزبانه در مشهد محسوب می‌شود، همچنین علاوه بر آموزش اصولی فعالیت‌های فوق برنامه و فراآموزشی بسیاری در متوسطه اول دخترانه مشهد انجام می‌شوند..

فعالیت‌های فوق برنامه و فراآموزشی

لزوم نیاز دانش‌آموزان به تفریح، فعالیت‌های غیرآموزشی و فوق برنامه باعث شده است که برنامه‌های مدونی در متوسطه اول دخترانه گل‌های علوی برنامه‌ریزی و اجرا شود. بازدید از کارخانه‌ها و پارک‌های فناوری اطلاعات، اردوهای تفریحی، سفرهای فرهنگی، جشنواره‌های مختلف و . . . از دیگر برنامه‌هایی محسوب می‌شوند که توسط مؤسسه‌ی آموزشی علوی برنامه‌ریزی شده و در متوسطه اول دخترانه ناحیه 4 اجرا می‌شوند. همچنین کلاس‌های فراآموشی برای تقویت و کشف استعدادهای ذاتی دانش‌آموزان یکی دیگر از برنامه‌های این مدرسه دخترانه است. کلاس‌های فراآموزشی متوسطه اول دخترانه مشهد عبارت‌اند از: برنامه‌نویسی آموزش مهارت‌های زندگی سواد مالی سواد رسانه سواد بهداشت

سنجش در متوسطه اول دخترانه مشهد

ارزیابی میزان یادگیری بدون سنجش قابل محاسبه نیست. به همین دلیل باید سنجش در اولویت‌های یک مدرسه برای دانش‌آموزانش باشد. در متوسطه اول دخترانه گل‌های علوی مشهد، سنجش به صورت منظم و دوره‌ای برگزار می‌شوند. سامانه‌ی هوشمند آزمون مؤسسه‌ی علوی در حال حاضر قابلیت برگزاری آزمون آنلاین و مجازی را دارد. به این ترتیب کیفیت آموزش به صورت مجازی و حضوری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

مشاوره در متوسطه اول دخترانه مشهد

بلوغ یکی از حساس‌ترین دوران زندگی فرزندان شما محسوب می‌شود. در این دوره هیجانات نوجوانان افزایش می‌یابد. این افزایش هیجان به همراه افزایش آگاهی دانش‌آموزان را درگیر چالش‌های بسیاری می‌کند. همچنین تغییر مقطع از دبستان به متوسطه و حجیم شدن دروس می تواند موجب افت تحصیلی شود. خوشبختانه با کمک مشاوران تحصیلی و روان‌شناسی متوسطه اول دخترانه گل‌های علوی دانش‌آموزان به خوبی از پس این دوره برمی‌آیند. مسئولان پایه و مشاوران تحصیلی به صورت تمام وقت در مدرسه حضور دارند و به فعالیت‌های دانش‌آموزان نظارت می‌کنند. از تجهیزات این متوسطه اول دخترانه ناحیه 4 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: کتابخانه سالن ورزشی سالن غذاخوری کلاس‌های مجهز به ویدئو پروژکتور کلاس‌های هوشمند دانش‌آموزان این مدرسه افتخارات بسیاری کسب کرده‌اند موفقیت در آزمون‌های هماهنگ و المپیادهای دانش‌آموزی از افتخارات دانش‌آموزان علوی محسوب می‌شود که با کمک تیم آموزش، سنجش و مشاوره ممکن شده است. هدف از تأسیس این مکان آموزشی، شکوفاسازی استعدادها و بروز توان‌مندی‌ها، ایجاد زمینه‌های لازم جهت رشد جنبه‌های اجتماعی و فرهنگی دانش‌آموزان و نیز برقراری ارتباط مؤثر و دوسویه با اولیا در جهت جلب مشارکت و پاسخ‌گویی به انتظارات و توقعات ایشان می‌باشد. متوسطه‌ی اول دخترانه‌ی علوی مشهد تلاش می‌کند با استفاده از دبیران مجرب و متعهد به خصوص در دروس کلیدی مانند ریاضی، علوم، عربی، زبان انگلیسی و . . . به یکی از مدارس متمایز و سرآمد در سطح کشور تبدیل شود.

تماس

پیش‌شماره: 051
اینستاگرام: alavi.mashhad.motevaseteteh1
استان: خراسان رضوی
شهر: مشهد
نشانی: بلوار شهید‌صادقی، خیابان صادقی 18، کوچه توفیق 4، پلاک 25
سایر شعب

سایر شعب متوسطه دخترانه در خراسان رضوی

b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: