نتایج اولیه آزمون استخدام دبیر

رده: خبر
زمان:

نتایج اولیه آزمون استخدام دبیر در سایت سازمان سنجش

نتایج اولیه آزمون استخدام دبیر در سایت سازمان سنجش

کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان استخدام دبیر در سایت سازمان سنجش قرار گرفت و متقاضیان باید با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی اداره کل آموزش و پرورش، از زمان‌بندی مصاحبه اطلاع یابند. کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته‌های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش اعلام شد و متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون در صورتی که بر اساس نتیجه مندرج در کارنامه جز معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و معاینات اولیه پزشکی، بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش و در نهایت فرآیند ارزیابی تکمیلی وزارت آموزش و پرورش باشند، موظفند برای اقدامات بعدی یک روز پس از اعلام نتیجه اولیه به سایت اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها مراجعه و بر اساس توضیحات و زمان‌بندی‌های مندرج از فرایند ارزیابی تکمیلی و مصاحبه گزینشی خود اطلاع یابند. داوطلبان حتما اطلاعیه‌های منتشر شده در سایت سازمان سنجش را مطالعه کنند. در آزمون استخدام دبیر و هنرآموز 325 هزار و 698 نفر شامل 222 هزار و 141 زن و 103 هزار و 557 مرد ثبت‌نام کردند. آزمون استخدامی جذب دبیر و هنرآموز 12 مرداد امسال برگزار شد و قرار است تعداد 22 هزار و 184 نفر پذیرفته شوند. پذیرفته‌شدگان در رشته شغلی دبیری در دبیرستان‌های کشور و در رشته شغلی هنرآموز در هنرستان‌های کشور تدریس را از اول مهر امسال آغاز خواهند کرد.

اعلام آ‌خرین فرصت ثبت‌نام در مدارس شاهد

اعلام آ‌خرین فرصت ثبت‌نام در مدارس شاهد

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فرآیند ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس شاهد تا 20 شهریور به اتمام می‌رسد گفت امسال 30 مدرسه و چند هنرستان به تعداد مدارس شاهد در کشور اضافه شده است. زهرا پناهی‌روا با بیان این‌که ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس شاهد هنوز ادامه دارد، اظهار کرد: «‌پیش‌بینی کرده بودیم که ثبت‌نام‌ها تا آخر مرداد تمام شود اما امسال کل ثبت‌نام‌ها از طریق فناوری اطلاعات وزارتخانه انجام می‌شود و به همین دلیل ثبت‌نام‌ها مقداری با تاخیر انجام شد. بنابراین هنوز کارهای ثبت‌نام در حال انجام است و شاید حداقل تا 20 شهریور زمان ببرد که ثبت‌نام‌ها به طور کامل در همه مقاطع تحصیلی به اتمام برسد.» پناهی‌روا با بیان این‌که اکثر ثبت‌نام‌ها انجام شده و فقط موارد و کمیسیون‌های خاص هستند که جلسات آن‌ها باید برگزار شود، خاطرنشان کرد: «ظرفیت کلاس‌های مدارس شاهد به دلیل استقبال بسیار زیاد ایثارگران و خانواده‌های آن‌ها و همچنین مجموعه کل خانواده‌ها در سراسر کشور، پر شده و با سیل عظیمی از خانواده‌ها و مراجعه‌کنندگان روبه‌رو هستیم

معلمان فاقد رتبه تعیین تکلیف شدند.

معلمان فاقد رتبه تعیین تکلیف شدند.

وزیر آموزش و پرورش گفت: برای افرادی که رتبه ندارند تصمیماتی اتخاذ کردیم و براین اساس آنها به رتبه یک، دو، سه، چهار و پنج رتبه‌بندی می‌شوند و احکام افراد از این هفته اجرایی می‌شود و فرآیند اعمال رتبه‌ها شروع شده است. رضا مراد صحرایی؛ وزیر آموزش و پرورش در برنامه تلویزیونی درباره رتبه‌بندی معلمان اظهار کرد: «در ابتدا اعلام شد رتبه‌بندی برای تمام معلمان ذیحق اجرا می‌شود و 38 هزار میلیارد تومان بودجه برای اجرای اولیه آن تخصیص یافت، وقتی قانون رتبه‌بندی را اجرا کردیم در انتهای سال گذشته با چالش مواجه شدیم.» وی افزود: رئیس جمهوری دستور داد 5 هزار میلیارد تومان دیگر به بودجه رتبه‌بندی اضافه شود و این قانون با 43 هزار میلیارد تومان اجرا شد. همچنین اعتراضات معلمان به رتبه‌بندی بررسی شد و این هفته مرحله دوم اجرای رتبه‌بندی برای اعمال اعتراض معلمانی که اعتراض آنها وارد بود، اجرا می‌شود. صحرایی درباره معلمان فاقد رتبه گفت: «اگر فردی با 20 سال سابقه معلمی رتبه ندارد ممکن است به این دلیل باشد که فرد فرآیند رتبه‌بندی را کامل نکرده یا اینکه تقاضای رتبه‌بندی نکرده است، برای افرادی که رتبه ندارند تصمیماتی اتخاذ کردیم و براین اساس آنها به رتبه یک، دو، سه، چهار و پنج رتبه‌بندی می‌شوند و احکام افراد از این هفته اجرایی می‌شود و فرآیند اعمال رتبه‌ها شروع شده است.

b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: