کلاس آنلاین

دریافت مشاوره و
شرکت در یک جلسه از هر دوره
به صورت رایگان
ثبت نام
ثبت نام
دریافت مشاوره و شرکت در یک جلسه از هر دوره به صورت رایگان
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور

آموزشگاهی با تصاویر HD بدون قطعی؛ چه با موبایل و چه با لپ‌تاپ!

اساتید مجرب
بهره‌مندی از مجرب‌ترین اساتید

هر جای ایران که هستید سر کلاس باتجربه‌ترین‌ مدرسین تهران بنشینید!

قبولی در کنکور
کسب رتبه‌های عالی در کنکور

کسب رتبه‌ای که می‌خواهید یا کنکور سال گذشته می‌خواستید!

مشاوران تحصیلی
حضور پررنگ مشاوران تحصیلی

مشاورهای با تجربه از لحظه‌ی ثبت نام تان در دوره‌ها همراه شما هستند، برای پشتیبانی در تمام امور تحصیلی و مشاوره‌ای شما. در مشاوره‌های فردی و گروهی منظم، خیلی از موضوعات و نگرانی‌های شما مطرح و برای رفع دغدغه‌ی شما راه حلی ارائه می‌شود.

مشاوران تحصیلی
سنجش و آزمون
سنجش و آزمون‌های منظم

آزمون‌هایی کاملا آنلاین منطبق با سرفصل‌های تدریس شده. کارنامه‌های تحلیلی این آزمون‌های هماهنگ همیشه با نظرات و راهکارهای مشاور شما همراه است. از طرفی تعداد هم‌کلاسی‌ها هم واقعا کم است! بنابراین خیال‌تان از بابت پرسیدن سوال و گرفتن جواب و خلاصه رفع اشکال کاملا راحت باشد.

صرفه‌جویی
صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های اضافی

نه خبری از ماندن در ترافیک هست نه هزینه‌های اضافی آموزشگاهی. بحث ترافیک هیچ زمان کهنه نمی‌شود. با شرکت در کلاس آنلاین، مدیریت زمان در اختیار شماست. البته به‌جز وقت، صرفه‌جویی در هزینه را هم باید اضافه کرد. هزینه‌ی این کلاس‌ها به‌طور قابل توجهی از کلاس‌های حضوری پایین‌تر است، اما همان کیفیت را خواهید داشت.

صرفه‌جویی
نرم‌افزار
عدم نیاز به نصب نرم‌افزار خاص

برای شرکت در کلاس‌ها فقط کافیست وارد پرتال علوی شوید! باقی پیچیدگی‌ها و دردسرهای فنی را بسپارید به ما. اتصال راحت و بدون قطعی، رابط کاربری ساده، کیفیت تصویر و صدای مناسب. همه چیز فراهم است برای حضور شما در یک کلاس آنلاین فوق‌العاده.

b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: