علوی لایف

در دنیای امروزی، با وجود انواع چالش‌ها و تنش‌ها، درصورت داشتن مهارت و شناخت کافی از موقعیت‌ها، امکان تصمیم‌گیری صحیح و به موقع فراهم می‌گردد و فرصت‌های بی بدیلی برای بهبود زندگی اجتماعی فراهم می‌شود. مجموعه کلیپ‌های مهارت‌افزایی و دانش‌افزایی علوی لایف با رویکردی روان‌شناختی و جامعه‌شناختی در جهت اصلاح سبک زندگی و بهبود روابط خانواده‌ها تهیه می‌گردد..

دانش‌افزایی با رویکردی روان‌شناختی
شناخت فرصت‌ها برای بهبود زندگی اجتماعی
اصلاح سبک زندگی و بهبود روابط خانواده

این مجموعه به اهتمام کارشناسان مجموعه مدارس علوی در حوزه‌های روان‌شناسی، جامعه‌شناسی و کسب و کار تولید می‌شود. مخاطب اصلی کلیپ‌های علوی لایف اولیا و دانش‌آموزان مدارس علوی هستند. به دلیل کاربردی بودن مباحث و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی، بهره‌گیری از مطالب و دسترسی به محتواها برای عموم جامعه امکان‌پذیر شده است.

خوشبختی و حس رضایت از زندگی

راز خوشبختی چیست؟ اصلاً به نظر شما رازی برای خوشبختی وجود دارد؟ پاسخ این است که هیچ راز طلایی و پنهانی برای خوشبختی وجود ندارد. درک خوشبختی و تلاش برای رسیدن به آن، در کار‌هایی ساده اما حیاتی خلاصه می‌شود. آموزش‌های علوی‌لایف قرار است همین کارهای کوچک اما اساسی را در جنبه‌های مختلف زندگی به شما یادآوری کنند تا حس رضایت بیشتری داشته باشید و به آرزوهای کوچک و بزرگ خود برسید.

b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: