علوی پادکست

عادات مطالعاتی مفید و مضر

عادات مطالعاتی مفید و مضر

سلام رفقا! من سارا سیدعلی هستم، مشاور تحصیلی مدارس علوی و می‌خواهم براتون درمورد زمان‌بندی مطالعه‌ی مفید و عادات غلط مطالعاتی صحبت کنم. مطالعه‌ی مفید باید بر مبنای کنکور و امتحانات مهم پیش رو هدف‌گذاری بشه و سبد مطالعاتی شما باید متعادل باشه.

  • پس اولین عامل در مطالعه، در نظر گرفتن ارزش هر درس و تعداد سوالات و ضرایب دروس مختلف است.
برای مطالعه باید برنامه‌ریزی صحیح داشت و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت رو در این برنامه‌ریزی در نظر گرفت. با پادکست این هفته همراه باشید تا نکات مهمی رو یاد بگیرید.

سارا سیدعلی؛ مشاور تحصیلی

توسعه دادن جهان پیرامون

زنده کردن زمان‌های مرده

پایان دادن به کنجکاوی‌ها

اگر بخواهیم تعریف کوتاهی از پادکست داشته باشیم، باید بگوییم که پادکست‌ها به شما کمک می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دنیای گسترده‌ای از مطالب، احساسات و اطلاعات مدرن و امروزی دست پیدا کنید. این روزها پادکست‌ها به دوستانی بسیار خوب و صمیمی برای مخاطبان خود بدل شده‌اند، چرا که همیشه و همه جا همراه شماست. یکی از بهترین ویژگی‌های پادکست‌ها این است که شما خیلی راحت هر زمانی که دوست داشته باشید، می‌توانید به آنها گوش فرا دهید و در واقع هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای دریافت و شنیدن پادکست نخواهید داشت. مشاوران و روان‌شناسان علوی بر این باور هستند که با مدرن شدن زندگی، مشکلات افراد جامعه نیز مدرن شده است. در واقع در کانال پادکست علوی قرار است به مشکلات روز در زمینه تحصیلی و روان‌شناسی بپردازیم. با پادکست‌های علوی رنگ جدیدی از مشاوره و مطالب روان‌شناسی را خواهید دید. با ما همراه باشید.

b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: