فعالیت و تکلیف

شعبه: دبستان دخترانه منیریه تهران
کلاس: Basic 23

زبان انگلیسی

مدرس: سلطانی متهور، حانیه
فعالیت: در ادامه مسیر سفر جذاب و پرماجرا ما به دنیای فانیکس امروز یک کلمه (the) با صدای جادویی یادگرفتیم و جمله های مربوط به این صدای جادویی را خواندیم .
تکلیف: دانش آموزان عزیزم صفحه 19 از کتاب کار ALV phonics تکمیل شود.

زبان انگلیسی

مدرس: سلطانی متهور، حانیه
فعالیت: در کلاس زبان جذاب ما امروز برای تثبیت صدای Dd چندتا فعالیت بامزه انجام دادیم. لغت‌هایی که با حرف Dd و صدای /d/ شروع می‌شود را در کنار هم آموختیم و در نهایت صفحات کتاب مربوط به صدای Kk را انجام دادیم. در پایان از زبان آموزان عزیزم سنجش دیکته گرفته شد.
تکلیف: 5 خط اول صفحه 19 از کتاب کار ALV phonics تکمیل شود .

زبان انگلیسی

مدرس: سلطانی متهور، حانیه
فعالیت: امروز یک صدای جدید از کتاب ALV Phonics را یاد گرفتیم. داستان صدا را تعریف کردیم، اکشن مربوط به آن را حسابی تمرین کردیم. سپس به شعر آن گوش دادیم. و در نهایت طرز نوشتن صدای Dd را یاد گرفتیم.
تکلیف: دانش آموزان عزیزم از کتاب کار ALV phonics صفحه 18 تکمیل شود.

زبان انگلیسی

مدرس: سلطانی متهور، حانیه
فعالیت: درکلاس زبان آنلاین امروز ما لغت‌های تدریس شده، داستان ، شعر، اکشن ، اسم ، صدا ، نحوه نوشتار مربوط به حرف Mm دوره و تکرار شد.در نهایت دانش آموزان عزیزم لغات را blend کردند و با سرعت خواندند.
تکلیف: آخر هفته‌ی خوب و پر آرامشی داشته باشید. :)

زبان انگلیسی

مدرس: سلطانی متهور، حانیه
فعالیت: درکلاس زبان آنلاین امروز ما لغت‌های تدریس شده، داستان ، شعر، اکشن ، اسم ، صدا ، نحوه نوشتار مربوط به حرف Rr دوره و تکرار شد.در نهایت دانش آموزان عزیزم لغات را blend کردند و با سرعت خواندند.
تکلیف: اولیای عزیز این لینک شعر Watermelon می‌باشد. می‌توانید در منزل برای زبان آموزان عزیزم پخش کنید. https://aparat.com/v/3nSg4
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: