فعالیت و تکلیف

شعبه: متوسطه اول پسرانه آریاشهر تهران
کلاس: دکتر قریب

فیزیک هفتم

مدرس: زارعی، وحید
فعالیت: حل مسائل فصل 8 + تدریس فصل 9
تکلیف: حل کلیه ی سوالات پایان فصل 8 و پایان فصل 9 از کتاب کار مطالعه ی کتاب درسی فصل 9 هفته ی آینده امتحان شفاهی از فصل 9 و کوییز دو سواله از فصل 8

عربی هفتم

مدرس: بیات، محمدرضا
فعالیت: تدریس و پرسش
تکلیف: تا ص 45 تمام تمارین کتاب حل شود. اگر کسی قبلا ننوشته، حتما تکمیل کند و بفرستد. همه باید تمام تمارین را تا این صفحه بنویسند. کتاب کار، درس دوم، از ص 27 تا 38 به دقت مطالعه شود، و تمارین وسط متن حل شود. از ص 38 تا 44 نیز حل شود

پژوهش هفتم

مدرس: رزم‌خواه، اشکان
فعالیت: باسلام و وقت بخیر در خصوص جشنواره نوجوان خوارزمی اگر طرح و ایده و نوآوری و خلاقیت در هر محور زبان و ادبیات فارسی و انگلیسی و علوم آزمایشگاهی و دست سازه و پژوهش و بازارچه کسب و کار دارید طرح خود را مطرح کرده و در حد 1 الی 3 صفحه در مورد آن توضیح داده و اگر نمونه کاری هم موجود دارید بصورت عکس در پورتال و در قسمت فعالیت و تکالیف ارسال نمایید.
تکلیف: لینک فیلم ساخت مرحله چهارم قایق را در سرچ بار مرورگر خود جایگذاری نمایید و از ساخت لذت ببرید. لینک فیلم قسمت اول https://drive.google.com/file/d/1xViLdaJ0X1CjY9Vtb1FOImxkGgyRrokh/view?usp=sharing لینک فیلم قسمت دوم https://drive.google.com/file/d/1YhkSKOiNFajfGV8NfH--Pk1zS70IprM9/view?usp=sharing لینک فیلم قسمت سوم https://drive.google.com/file/d/1esLMnGR271hWzIKAxsxEs9qsSD-gfIql/view?usp=sharing لینک فیلم قسمت چهارم https://drive.google.com/file/d/1xwbrpyQuEwXu8G-g12Vgfk0gL3bqf6J1/view?usp=sharing در انتها ساخت از قایق خود عکس گرفته و در پورتال ارسال نمایید. به هیچ عنوان به هیچ عنوان به هیچ عنوان سازه را جلوتر از کلاس نسازید.

کامپیوتر هفتم

مدرس: شهسواری، ابوالقاسم
فعالیت: آموزش بخشهای Action, theme, mouse over, mouse click, فرمول نویسی
تکلیف: انجام پروژه از بخشهای تدریس شده

سواد مالی

مدرس: قیامی، سعید
تکلیف: صفحه ی 34 کتاب خوانده شود فعالیت 3-2صفحه ی 35 انجام شود

فارسی هفتم

مدرس: طالبی، محمد
تکلیف: عرض ادب و احترام خدمت تمام دوستان و عزیزان و بزرگواران خفن. لطفا کتاب کار علوی دروس 6 و 7 حل بشود ممنون از تمام شما گیمران.

تست و مباحثه

مدرس: اکبری، حسن
تکلیف: با عرض سلام و خداقوت به گل پسرهای عزیز . برای جلسه آینده خواهشمند است به 10 سوال زیر به طور کامل و تشریحی پاسخ دهید و پاسخ های خود را در قالب یک فایل پی دی اف در سامانه بارگذاری کنید . کوئیز جلسه آینده از همین سوالات خواهد بود .

مطالعات اجتماعی هفتم

مدرس: کامرانی فر، علی
تکلیف: مطالعات هفتم سوالات درس 12

حساب هفتم

مدرس: نادری فر، حمیدرضا
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: