متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران

مقطع: متوسطه‌ی دوم (دبیرستان)
جنسیت: پسرانه
مدیریت: آقای فضل یاب
هم‌رسانی
مدرسه متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران

یکی از بهترین مدارس غیر انتفاعی در مرکز تهران، متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 علوی است. این مدرسه با توجه به نیاز وجود متوسطه دوم در مرکز و جنوب شهر تهران، تأسیس شده است. این دبیرستان در خیابان جمهوری تهران قرار دارد و برای ساکنین مناطق 11 بهترین مرکز آموزشی است. محله‌های تحت پوشش متوسطه دوم پسرانه جمهوری عبارت‌اند از: محله‌های جمال‌زاده، انقلاب، جمهوری، فلسطین، امیرآباد، پارک لاله، دانشگاه تهران، امیریه، فروزش، راه‌آهن، منیریه، میدان حر، آذربایجان، امیربهادر، میدان‌های ولیعصر، حسن‌آباد و گمرک و خیابان‌های کارگر و کلهر به سهولت قابل دسترس است. همچنین دانش‌آموزان مناطق 10، 12، 16 و 17 در محله‌های قزوین، نواب صفوی، رودکی، مالک اشتر، بهارستان، بازار، قیام، زنجان، بریانک، نازی‌آباد، آذری، ابوذر، امام‌زاده حسن، یافت‌آباد و چهارراه لشگر نیز می‌توانند از امکانات این مدرسه استفاده کنند. با توجه به لزوم بالا بودن کیفیت آموزشی در این مقطع تحصیلی برای ورود به دانشگاه برنامه‌های ویژه‌ای طراحی و اجرا می‌شوند. به کمک کادر دبیران متوسطه دوم پسرانه جمهوری آموزش دروس در بالاترین سطح انجام می‌شود. دانش‌آموزان این مدرسه افتخارات آموزشی بسیاری در کنکور و المپیادهای آموزشی کسب کرده‌اند. هدف از تأسیس متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران، عدالت اجتماعی، بالا بردن سطح آموزش، کشف استعدادها و تقویت مهارت‌های دانش‌آموزان است.

تجهیزات آموزشی و تسهیلات متوسطه دوم پسرانه جمهوری

مدارس هزاره‌ی سوم علوی به پیشرفته‌ترین تجهیزات آموزشی و رفاهی مجهزند. امکانات این دبیرستان غیر انتفاعی مرکز تهران عبارت‌اند از:

 • سالن غذاخوری
 • فضای مناسب جهت برگزاری اردوی مطالعاتی
 • کلاس‌های مجهز به امکانات سمعی و بصری
 • سالن مطالعه
 • لابراتوار زبان
 • سایت رایانه
 • آزمایشگاه‌های علوم
 • کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای
متوسطه دوم پسرانه جمهوری تلاش می‌کند با استفاده از دبیران مجرب و متعهد به خصوص در دروس کلیدی مانند حسابان، ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، هندسه و ... به یکی از مدارس متمایز و سرآمد در سطح کشور تبدیل شود.

مشاوره و سنجش در متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 تهران

یکی از مهم‌ترین ابزارها برای ارزیابی کیفیت آموزش، سنجش است. در متوسطه دوم پسرانه منطقه 11 سنجش به صورت تشریحی و چهارگزینه‌ای با توجه به برنامه‌ریزی‌های مدرسه انجام می‌شود. این آزمون‌ها به صورت برخط یا حضوری برنامه‌ریزی و برگزار می‌شوند و کارنامه‌ی تحلیلی دروس در اختیار اولیا و دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. برای اطلاع از زمان‌بندی و بودجه‌ی هر آزمون می‌توانید، برنامه‌ی آزمون متوسطه‌ی دو را مشاهده کنید. همچنین حضور مداوم کادر مشاوره‌ای در این مدرسه یکی دیگر از نقاط قوت آن است. با کمک مشاوره‌های آموزشی نقاط ضعف دانش‌آموزان به نقاط قوت تبدیل می‌شود و برای شرکت در آزمون‌های سخت و سرنوشت‌ساز آماده‌تر خواهند شد. همان‌طور که می‌دانید دوره‌ی حساس کنکور نیازمند یک همراهی است. این همراهی را از مشاوران متوسطه دوم پسرانه مرکز تهران خواهید دید.

فراآموزش و فوق برنامه در متوسطه دوم پسرانه منطقه11

با توجه به نیاز دانش‌آموزان به فعالیت‌های فوق برنامه، اردوهای متناسب فرهنگی، تفریحی و آموزشی برای آن‌ها تدارک دیده شده است. این اردوها برای تقویت روحیه‌ی دانش‌آموزان و کمک به روند آموزش برگزار می‌شوند. همچنین سفرهای فرهنگی، مسابقات درون و بیرون مدرسه‌ای و جشنواره‌های دانش‌آموزی متنوع و بسیاری در این مدرسه برگزار می‌شود. برای اطلاع از فعالیت‌های فوق برنامه متوسطه دوم تقویم فرهنگی را مطالعه کنید. کلاس‌های فراآموزشی بسیاری نیز در متوسطه پسرانه دوم مرکز تهران برگزار می‌شوند. برخی از این کلاس‌ها عبارت‌اند از:

 • برنامه‌نویسی
 • مهارت‌های زندگی
 • طراحی
 • فوتوشاپ
 • زبان فرانسه
 • رباتیک
برای اطلاعات بیشتر با شماره های تلفن تماس حاصل فرمایید.

تصویر

نما متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
نما
نما متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
نما
حیاط متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
حیاط
حیاط متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
حیاط
حیاط متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
حیاط
حیاط متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
حیاط
کلاس متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
کلاس
کلاس متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
کلاس
کلاس متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
کلاس
کلاس متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
کلاس
سالن ورودی متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
سالن ورودی
اتاق مشاور متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
اتاق مشاور
اتاق مشاور متوسطه دوم پسرانه جمهوری منطقه 11 تهران
اتاق مشاور

تماس

پیش‌شماره: 021
رایانامه: tcb.hs2@alavi.ir
اینستاگرام: alavi_ir
استان: تهران
شهر: تهران
نشانی: میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، تقاطع جمهوری و کارگر، پلاک 1314
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: