متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی منطقه 13 تهران

مقطع: متوسطه‌ی دوم (دبیرستان)
جنسیت: پسرانه
مدیریت: آقای وزیری
هم‌رسانی
مدرسه متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی منطقه 13 تهران

در میان لیست برترین مدارس پسرانه در شرق تهران، متوسطه دوم نیروی هوایی برای ثبت نام دانش‌آموز شما بهترین گزینه است. متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 دارای رشته‌های تحصیلی ریاضی، تجربی و علوم انسانی است و در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدم خدمات ارائه می‌دهد. با توجه به اهمیت کنکور در این مقطع تحصیلی برای ثبت نام مدرسه باید به امکانات و برنامه‌های مدرسه توجه داشت. متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی برنامه‌های آموزشی جامع و کاملی دارد و موفقیت دانش‌آموزان طی سال‌های گذشته در کنکور و المپیادهای علمی گواه این ادعا است. این متوسطه دوم در منطقه 13 آموزش و پرورش قرار دارد و سالانه خدمات آموزشی، فراآموزشی، مشاوره و سنجش به ساکنین منطقه 7 و 13 ارائه می‌دهد. اگر ساکن محله‌های نیروی هوایی، تهران‌نو، امامت، امام حسین، آشتیانی، شورا، زینبیه، خیابان دماوند و شهید آیت هستید، می‌توانید به سهولت به متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی دسترسی داشته باشید. همچنین این مدرسه می‌تواند میزبان دانش‌آموزان پسر در مناطق مناطق 8 و 14 در محله‌های تهران‌پارس، نارمک، هفت‌حوض، رسالت، وحیدیه، خاقانی، افسریه، مشیریه، پرستار، آهنگ، میدان شکوفه، میدان شهدا و ابوذر نیز باشد.

سنجش در متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی

به کمک سیستم آزمون جامع مدارس علوی، سنجش و ارزیابی کیفیت آموزش در متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی به خوبی انجام می‌شود. همان‌طور که اشاره شد، موفقیت دانش‌آموزان در کنکور یکی از مهم‌ترین اهداف مقطع متوسطه است. به همین منظور آزمون‌های متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 به صورت هماهنگ با سایر مدارس هوشمند علوی به صورت تشریحی و چهارگزینه‌ای در بازه‌های زمانی متفاوت برگزار می‌شود. این آزمون‌ها به صورت مجازی و برخط و یا به صورت حضوری برگزار می‌شوند و نتایج آزمون به صورت کارنامه‌های تحلیلی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. به این ترتیب با رفع اشکال و بررسی نقاط ضعف دانش‌آموزان برای آزمون‌های جدی آماده‌تر خواهند بود.

مشاوره در متوسطه دوم پسرانه منطقه 13

با توجه به حساسیت دوران کنکور، دانش‌آموزان نیاز به همراهی یک مشاور دارند تا بتوانند برای بهبود نتایج، برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری کنند. مشاوران متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 علوی به صورت تمام وقت در مدرسه حضور دارند تا به دانش‌آموزان برای برنامه‌ریزی و رشد تحصیلی کمک کنند. همچنین مشاوره‌های روانشناسی برای حل چالش‌های زندگی نوجوانان به آن‌ها ارائه دهند. دانش‌آموز شما در متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی تحت حمایت و پشتیبانی مشاوران است. پس دیگر نیازی نیست نگران افت تحصیلی و مشکلات روحی فرزندتان در این دوره ی سنی باشید.

امکانات و تسهیلات رفاهی متوسطه دوم پسرانه شرق تهران

از امکانات، تجهیزات و ویژگی‌های این دبیرستان پسرانه شرق تهران می‌توان حیاط با پوشش چمن مصنوعی، سالن مطالعه و آزمایشگاه فیزیک، شیمی و زیست اشاره کرد. همچنین سالن غذاخوری مجهزی برای دانش‌آموزان در این مدرسه آماده شده است تا در ساعات ناهار با آسایش و راحتی غذا میل کنند. برنامه‌ی غذایی ناهار در متوسطه دوم پسرانه شرق تهران توسط مشاوران تغذیه‌ی مؤسسه‌ی آموزشی فرهنگی علوی آماده می‌شود.

فراآموزش و فوق برنامه در بهترین متوسطه دوم پسرانه منطقه 13

این مدرسه با وجود کادر مجرب و حرفه‌ای جزء بهترین مدارس غیر انتفاعی پسرانه در شرق تهران محسوب می‌شود. البته که در متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی فقط به مسائل آموزشی توجه نمی‌شود. کلاس‌های فراآموزشی برنامه‌نویسی، فوتوشاپ، طراحی معماری، نجوم، رباتیک، المپیاد، بورس، سواد مالی، مدیریت مالی و عکاسی بخشی از کلاس‌های فرآموزشی است که در این مدرسه برگزار می‌شوند. هدف از ارائه‌ی چنین خدماتی کشف استعدادها و مهارت‌های مورد علاقه‌ی دانش‌آموزان است. همچین متوسطه دوم پسرانه منطقه 13 یک مدرسه دو زبانه است. در این مدرسه زبان انگلیسی به صورت شناوری در طول هفته و زبان فرانسه به صورت اختیاری به دانش‌آموزان تدریس می‌شود. با توجه به نیاز دانش‌آموزان به تفریح، فعالیت‌های فوق برنامه مثل اردوهای تفریحی، فرهنگی، سفرهای سیاحتی و جشنواره‌های دانش‌آموزی نیز برای دانش‌آموزان متوسطه دوم پسرانه غیر انتفاعی شرق تهران برنامه‌ریزی شده است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تصویر

راه‌پله متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی منطقه 13 تهران
راه‌پله
کلاس متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی منطقه 13 تهران
کلاس
آزمایشگاه متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی منطقه 13 تهران
آزمایشگاه
دفتر مدیریت متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی منطقه 13 تهران
دفتر مدیریت
دفتر مدیریت متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی منطقه 13 تهران
دفتر مدیریت
دفتر مدرسان متوسطه دوم پسرانه نیروی هوایی منطقه 13 تهران
دفتر مدرسان

تماس

پیش‌شماره: 021
تلفن: 77934422 77927918
رایانامه: teb.hs2@alavi.ir
اینستاگرام: alavi_ir
استان: تهران
شهر: تهران
نشانی: نارمک،‌46 متری شرقی،‌خیابان شهیدان رودباری،‌ابتدای مدائن،‌میدان 16، کوچه شهید نکونامیان،‌پلاک 3
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: