خبر

جزئیات مشکلات سؤالات کنکور سراسری اعلام شدبه گفته‌ی رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی 21 سؤال ریاضی و برخی سؤالات دروس فارسی و شیمی مشکل داشتند.

انتخاب رشته غیرحضوری دانش‌آموزان نهم از پانزدهم تیردانش‌آموزان پایه‌ی نهم می‌توانند از پانزدهم تیرماه با مراجعه به سامانه‌ی پرونده‌ی الکترونیکی دانش‌آموزان (پادا) رشته‌ی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

عدم رعایت چارچوب کتاب درسی در کنکور 1400سازمان سنجش بدون توجه به حذفیات کنکور 1400 برای کرونا و محتوای کتب درسی، سؤالاتی خارج از چارچوب طراحی کرده است.

مدارک لازم برای ثبت نام دانش‌آموزان اتباع خارجی در مدارسدانش‌آموزان اتباع غیرمجاز و مجاز در سال تحصیلی جدید برای ثبت نام در مدارس، هیچ گونه محدودیتی ندارند.

ثبت نام کتاب درسی اول دبستان از ششم تیروالدین دانش‌آموزان باید جهت ثبت سفارش به سایت ثبت‌نام کتاب درسی مراجعه و سفارش خود را به صورت انفرادی ثبت کنند.

تغییرات مهم کنکور از سال 1402در جلسه‌ی 842 شورای عالی انقلاب فرهنگی، تصمیمات مهمی برای تغییرات کنکور 1402 گرفته شد.

اعلام زمان نهایی برگزاری کنکور 1400 و دریافت کارت ورود به جلسهزمان کنکور سراسری 1400 از 9 الی 12 تیر ماه اعلام شده است.

آخرین اخبار از تمدید زمان سفارش کتاب‌های درسیآموزش و پرورش مهلت ثبت‌نام کتب درسی را به مدت 5 روز تمدید کرده است.

آیا بازگشایی مدارس در سال 1400 یک شوخی است؟تصمیم آموزش و پرورش مبنی بر بازگشایی مدارس در مهرماه 1400 نگرانی‌هایی را در این زمینه ایجاد کرده است.

از واگذاری مهدکودک‌ها به آموزش و پرورش تا ثبت نام الکترونیکی دانش‌آموزانبا شیوع مجدد کرونا و ورود جهش‌های مختلف و البته خطرناک آن به کشور، دغدغه و نگرانی مردم برای ثبت نام سال تحصیلی جدید بیشتر از قبل شده است.