فعالیت و تکلیف

شعبه: دبستان دخترانه منیریه تهران
کلاس: Basic 21

زبان انگلیسی

مدرس: طاهرخانی، زینب
فعالیت: امروز بعد از مرور کلمات و مرور blending کلمات حرف D، ما tricky word مربوط به این درس (the) را یاد گرفتیم و همچنین روخوانی جملات زیادی را یاد گرفتیم.
تکلیف: زبان آموزان عزیزم لطفا هرروز دفتر فانیکس خود را به مدرسه بیاورند. و همچنین عزیزانی که صفحه ی مربوط به حرف D را کامل نکردند لطفا کامل کنید. (شامل حرف، کلمه و جمله) بقیه ی دانش آموزان تکلیفی ندارند.

زبان انگلیسی

مدرس: طاهرخانی، زینب
فعالیت: امروز بعد از مرور داستان، شعر و نگارش حرف Dd، تدریس روخوانی و blend کلمات مربوطه انجام شد.
تکلیف: زبان آموزان عزیزم لطفا هر روز دفتر فانیکس خود را همراه داشته باشند. دانش آموزانی که دفتر زبان خود را به من تحویل ندادند لطفا فردا حتما تحویل دهند. امروز لطفا از دفتر فانیکس کلمات مربوط به حرف D نوشته شود.

زبان انگلیسی

مدرس: طاهرخانی، زینب
فعالیت: با سلام. امروز ما در ادامه‌ی سفرمان به دنیای فانیکس با صدای جدیدی آشنا شدیم. داستان، شعر و مثال‌های صدای Dd را یاد گرفتیم و در نهایت طرز نگارش آن را تمرین کردیم.
تکلیف: لطفا صفحه 19 دفتر فانیکس (فقط 4 خط اول) و همچنین 3 خط آخر صفحه ی 18 انجام شود.

زبان انگلیسی

مدرس: طاهرخانی، زینب
فعالیت: امروز در کلاس آنلاین علاوه بر تمرین شعر watermelon، مروری بر مباحث کتاب ریاضی داشتیم و تمرین هایی در مورد آن مباحث انجام دادیم.
تکلیف: آخر هفته‌ی خوبی داشته باشید و امیدوارم شنبه با انرژی بالا ببینمتون. :)

زبان انگلیسی

مدرس: طاهرخانی، زینب
فعالیت: درکلاس زبان آنلاین امروز ما لغت‌های تدریس شده، داستان ، شعر، اکشن ، اسم ، صدا ، نحوه نوشتار مربوط به حرف Mm دوره و تکرار شد.در نهایت دانش آموزان عزیزم لغات را blend کردند و با سرعت خواندند.
تکلیف: اولیای عزیز این لینک شعر Watermelon می‌باشد. می‌توانید در منزل برای زبان آموزان عزیزم پخش کنید. https://aparat.com/v/3nSg4
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: