فعالیت و تکلیف

شعبه: دبستان پسرانه جنت آباد تهران
کلاس: دکتر علی شریعتی

ریاضی چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
فعالیت: حل تمرین سوالات صفحه 63 و64 کتابکار ریاضی در کلاس.توضیح دوباره مبحث استفاده از اولویت عملگرها به ترتیب(پرانتز/ضرب و تقسیم/جمع و تفریق) در حل سوالات.

علوم چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
فعالیت: ایجاد آشنایی ذهنی و پیش زمینه ی ذهنی با آهن ربا و انواع ان(میله ای،استوانه ای،نعلی و حلقه ای)و قطبهای ان.تدریس صفحه 65-66 کتابکار علوم علوی در کلاس انجام شد.

فارسی چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
فعالیت: روخوانی درس هفتم (مهمان شهرما)در کلاس انجام شد و معانی هر کلمه بررسی شد و بالای هر کلمه در متن درس مشخص شد.علاوه بر ان کلمات مهم املایی هایلایت شدند.
تکلیف: لطفا جعبه ی کلمات و متضاد و هم خانواده درس هفتم را کامل کنید و بخوانید .لطفا دو بار از روی متن درس هفتم در کنار خانواده روخوانی بفرمایید.

مطالعات اجتماعی چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
فعالیت: تدریس درس دهم اجتماعی در کلاس انجام شد.در مورد تعریف موزه و انواع ان و موزه های معروف دنیا مانند لوور و ... هم بحث و گفتگو انجام شد.
تکلیف: 5 درس اول اجتماعی مطالعه شود پرسش کلاسی داریم.

فارسی چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
فعالیت: سوالات درس ششم کتابکار فارسی در کلاس چک و حل شد و استفاده از علائم نگارشی در کلاس مرور شد و پرسش کلاسی از درس ششم جهت مرور دوباره کلمات مترادف و متضاد و هم خانواده انجام شد.

نگارش چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
تکلیف: نگارش درس ششم را لطفا انجام دهید.

هدیه‌های آسمان چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
فعالیت: درس پنجم (داشتن ارتباط خوب با همسایگان و اهمیت ان)در کلاس مرور شد.

زیبانویسی

مدرس: الهی، شیما
فعالیت: مروردرس گذشته وتدریس درس9 م تنهاوانتها.رسیدگی به کل تکالیف
تکلیف: صفحه25دردفتر

ریاضی چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
فعالیت: حل صفحه 62-63 کتابکار علوی و 53-54-55 ریاضی در کلاس انجام و چک شد.مفهوم ضرب مرور شد و از ضرب های 3رقمی و 4رقمی تمارین اضافی در کلاس حل شد.
تکلیف: صفحه 64-65 کتابکار حل شود.و صفحه 63 مطالعه شود.

علوم چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
فعالیت: مرور مبحث سنگها و کنفرانس دانش اموزان در کلاس با پاور پوینت انجام شد و توضیح تقسیم بندی سنگها به سه نوع و نحوه ی بوجود امدن انها دوباره مرور شد.و پرسش کلاسی از دانش اموزان صورت گرفت.

مطالعات اجتماعی چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
فعالیت: تدریس درس نهم با موضوع اولین تمدن های ایران در کلاس انجام شد.فعالیت های ان با بحث و گفتگو با دانش اموزان پاسخ داده شد.توضیح اینکه اولین تمدن های ایران در کنار رود های پرآب بوجود امده بودند و سپس با رونق کشاورزی و ایجاد داد و ستد و شکل گیری حکومت ها(و انتخاب فرمانروا)و ایجاد قانون در هر سرزمین وسیعتر شدند.

رباتیک

مدرس: جابری، پریسا
فعالیت: تکمیل سازه چرخ لجباز انجام شد.
تکلیف: تحقیق:هاورکرفت چیست و نحوه کارکرد آن چگونه است؟

علوم چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
فعالیت: انجام ازمایش ایجاد سنگ رسوبی(به وسیله سنگ ریزه/سنگ درشت/دستکش/مقداری اب/گچ)سپس بامخلوط کردن مواد فوق و زمان دادن به انها سنگ رسوبی خواهیم داشت.سوالات درس 6 کتابکار علوی به کمک دانش اموزان عزیز در کلاس پاسخ داده شد.
تکلیف: شنبه از درس 6 (سنگها)پرسش کلاسی خواهیم داشت.

فارسی چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
تکلیف: صفحه 58تا62کتابکار فارسی حل شود.

سواد مالی

مدرس: صفایی، الهام
فعالیت: درس تاریخچه بانک و بانکداری داده شد تمرین حل شد تمرین در منزل انجام شد

مهارت زندگی

مدرس: علوی، زهره
فعالیت: سلام و عرض ادب در مورد سه رویکرد حل مسئله، هیجان مدار و اجتنابی صحبت کردیم.
تکلیف: لطفا تا صفحه 25 کامل شود.

ریاضی چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
فعالیت: حل سوالات صفحه 51 و 52کتاب درسی و حل سوالات کاربردی مربوط به مسافت و زمان مسیر و انجام مسابقه اقای ریاضی در کلاس انجام شد.مرور دوباره ضرب اعدادی که صفر دارند که صفر را بصورت ذخیره در نظر میگیریم و ضرب اعداد را انجام داده و سپس صفر های ذخیره را در مقابل انها قرار میدهیم
تکلیف: نداریم

علوم چهارم

مدرس: دریابیگی، فرناز
فعالیت: دیدن فیلم اموزشی سنگهای اذین و تبدیل سنگها به یکدیگر و نحوه تبدیل انها به هم.بحث و گفتگو در مورد تبدیل چرخه تبدیل چرخه سنگها و استفاده از سنگها در هنر،ساختمان سازی و پزشکی... توضیح تفاوت ماگما و گدازه
تکلیف: لطفا از صفحه 55تا 60 کتابکار علوی مطالعه شود و صفحه 61 و 62 کتابکار حل شود.دانش اموزانی که دوست دارن فردا همراه با معلم ازمایش را انجام بدهند به یک بطری اب معدنی خالی که تا نصف در آن آب باشد و مقداری سنگ ریزه و خاک و سنگ های درشت تر نیاز داریم در نظر داشته باشید که ابعاد سنگ ها از درب ورودی بطری بیشتر نباشند چون باید سنگ هارا داخل بطری بیاندازیم

هنر چهارم

مدرس: ایروانی، سارا
فعالیت: این هفته دانش آموزان نقاشی طاووس را کشیدند و قرار شد قسمت پر و دم آن را درهفته آینده با تکه های کاغذرنگی به صورت کلاژ تکمیل کنند.
تکلیف: لطفا برای جلسه آینده دانش آموزان نقاشی های طاووس این هفته، دفتر نقاشی و مدادرنگی و قیچی و چسب مایع یا ماتیکی همراه داشته باشند. ممنونم
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: