متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران

مقطع: متوسطه‌ی اول
جنسیت: دخترانه
مدیریت: خانم کشاورزی
هم‌رسانی
مدرسه متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران

یکی از بهترین مدارس دخترانه در منطقه‌ی 11 آموزش و پرورش شهر تهران، متوسطه‌ی اول دخترانه جمهوری علوی است. اگر ساکن منطقه 11 هستید، این متوسطه اول دخترانه مرکز تهران، پذیرای دانش‌آموزان شماست. همچنین متوسطه اول دخترانه مرکز تهران از دانش‌آموزان مناطق 10، 12، 16 و 17 در محله‌های قزوین، نواب صفوی، رودکی، مالک اشتر، بهارستان، بازار، قیام، زنجان، بریانک، نازی‌آباد، آذری، ابوذر، امام‌زاده حسن، یافت‌آباد نیز ثبت نام به عمل می‌آورد.

آموزش در متوسطه اول دخترانه جمهوری علوی

متوسطه اول دخترانه منطقه 11 علوی در مقطع متوسطه‌ی اول در دوره‌ی اول در پایه‌های هفتم، هشتم و نهم فعالیت می‌کند. هدف از تأسیس متوسطه اول دخترانه جمهوری، ارائه‌ی یک مدل و الگوی موفق از مدیریت آموزش نوین، تکیه بر اعتدال، خردمندی و معنویت در طی مراحل علم‌آموزی، خلق محیطی شاد برای یادگیری، فراهم نمودن بستری مناسب برای همکاری و تکامل دانش‌آموزان و تربیت نسلی توان‌مند و متفکر برای ساخت جامعه‌ی آرمانی و ایرانی است. متوسطه اول دخترانه مرکز تهران تلاش می‌کند با استفاده از دبیران مجرب و متعهد به خصوص در دروس کلیدی مانند ریاضی، علوم، عربی، زبان انگلیسی و ... به یکی از مدارس متمایز و سرآمد در سطح کشور تبدیل شود.

تجهیزات آموزشی متوسطه اول دخترانه مرکز تهران

از امکانات، تجهیزات و ویژگی‌های بهترین متوسطه اول دخترانه غیر انتفاعی مرکز تهران می‌توان دو زبانه بودن، حیاط با پوشش چمن مصنوعی، کتاب‌خانه، سالن مطالعه، سالن ورزشی، کلاس‌های مجهز به ویدئو دیتا پروژکتور، آزمایشگاه فیزیک، شیمی و زیست اشاره کرد. همچنین این مدرسه سالن ناهارخوری مجهزی دارد و برنامه‌ی غذایی ناهار دانش‌آموزان توسط تیم تغذیه‌ی مؤسسه‌ی علوی طراحی می‌شود. مواد اولیه برای وعده‌های غذایی در متوسطه‌ی اول دخترانه منطقه 11 روزانه از مزارع سبز خریداری می‌شوند.

سنجش در متوسطه اول دخترانه منطقه 11

با کمک سیستم آزمون جامع و هماهنگ آزمون‌های مؤسسه‌ی آموزشی فرهنگی علوی، ارزیابی کیفیت آموزش در متوسطه اول دخترانه منطقه 11 به خوبی انجام می‌شود. سنجش به صورت هماهنگ حضوری یا برخط در بازه‌های زمانی برگزار شده و کارنامه‌ی تحلیلی به صورت منظم و مدون در اختیار دانش‌آموزان و اولیا قرار می‌گیرد.

فراآموزش و فوق برنامه در متوسطه اول دخترانه جمهوری

آموزش در این متوسطه دخترانه مرکز تهران تنها به یادگیری مطالب درسی خلاصه نمی‌شود. بلکه کلاس‌های فراآموزشی متناسب جهت کشف استعدادها و توانمندی دانش‌آموزان از دیگر برنامه‌های این مدرسه محسوب می‌شوند. کلاس‌های فراآموزشی متوسطه اول دخترانه جمهوری عبارت‌اند از:

  • هوافضا
  • مهارت‌های زندگی
  • برنامه‌نویسی
  • رباتیک
  • تشریح
  • سواد مالی
همچنین برای تقویت روحیه‌ی دانش‌آموزان فعالیت‌های فوق برنامه در متوسطه اول دخترانه جمهوری برگزار می‌شود. اردوهای آموزشی، فرهنگی و تفریحی، جشنواره‌های دانش‌آموزی و هفته‌ی ملی علوم بخشی از این فعالیت‌های فوق برنامه محسوب می‌شوند.

مشاوره در متوسطه اول دخترانه جمهوری

با توجه به دوره‌ی بلوغ در این مقطع دانش‌آموزان نیاز به همراهی یک مشاور برای حل تعارض‌ها و مشکلات‌شان هستند. همچنین با توجه به تغییر مقطع تحصیلی سطح کیفی و حجمی درس‌ها بالا رفته و دانش‌آموزان در مطالعه با مشکلاتی مواجه می‌شوند. به همین دلیل مشاوران تحصیلی و مسئولان پایه به صورت روزانه در مدرسه متوسطه اول دخترانه منطقه 11 حضور دارند تا همراهی برای دانش‌آموزان و فرزندان شما باشند. سلامت روان به کمک مشاوره در متوسطه اول دخترانه منطقه 11 تضمینی است. برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تصویر

نما متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
نما
نما متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
نما
حیاط متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
حیاط
حیاط متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
حیاط
سالن ورودی متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
سالن ورودی
سالن ورودی متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
سالن ورودی
سالن ورودی متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
سالن ورودی
سالن ورودی متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
سالن ورودی
کلاس متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
کلاس
کلاس متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
کلاس
آزمایشگاه متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
آزمایشگاه
آزمایشگاه متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
آزمایشگاه
دفتر مدیریت متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
دفتر مدیریت
غذاخوری متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
غذاخوری
راه‌پله متوسطه اول دخترانه جمهوری منطقه 11 تهران
راه‌پله

تماس

پیش‌شماره: 021
تلفن: 64027710
رایانامه: tcg.hs1@alavi.ir
اینستاگرام: alavi_ir
استان: تهران
شهر: تهران
نشانی: خیابان حافظ، خیابان جامی، خیابان کسری، پلاک 8
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: