دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران

تور مجازی
مقطع: پیش‌دبستان دبستان دوره‌ی اول دبستان دوره‌ی دوم
جنسیت: پسرانه
مدیریت: خانم نادری
هم‌رسانی
مدرسه دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ثبت نام دانش‌آموزان پسر مقطع ابتدایی در غرب تهران، دبستان پسرانه سردار جنگل علوی است. این دبستان پسرانه منطقه 5 در بلوار میرزابابایی قرار دارد و میزبان دانش‌آموزان پسر در پایه‌های پیش‌دبستان تا ششم ابتدایی است. خدمات آموزشی و فراآموزشی دبستان پسرانه منطقه 5 سردار جنگل برای دانش‌آموزان پسر در منطقه 5 در محله‌های سردارجنگل، عدل جنوبی، پونک، بلوار شاهد، بلوار میرزابابایی قابل ارائه است.

آموزش در دبستان پسرانه منطقه 5 علوی

دبستان و پیش‌دبستانی پسرانه سردار جنگل تلاش خواهد کرد تا با کمک دبیران متعهد و مجرب یکی از مدارس متمایز و سرآمد در غرب تهران محسوب شود. در پیش‌دبستانی غیر دولتی پسرانه غرب تهران کودکان با آموزش مهارت زندگی، زبان، آداب معاشرت و ... آشنا می‌شوند و مهارت‌های دوست‌یایی، آداب حضور در کلاس، دست‌ورزی و ... را می‌آموزند. به این ترتیب برای ورود به دبستان آماده می‌شوند. هدف از تأسیس این دبستان پسرانه منطقه 5 تهران به کارگیری روش‌های نوین تدریس، پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، کشف استعدادهای نهفته و ایجاد حس رضایت و خرسندی در دانش‌آموزان و والدینشان است. همچنین حضور مداوم کادر مشاوره‌ای در این مدرسه یکی دیگر از نقاط قوت آن است. با کمک مشاوره‌های آموزشی و تربیتی ارتباط بهتری میان دانش‌آموزان، والدین و دبیران برقرار می‌شود. برای اطلاع از برنامه و کلاس‌های مشاوره در دبستان پسرانه سردار جنگل علوی می‌توانید تقویم مشاوره‌ای دبستان را مشاهده کنید.

سنجش در دبستان پسرانه منطقه 5 تهران علوی

یکی از مهم‌ترین ابزارها برای ارزیابی کیفیت آموزش، سنجش است. در دبستان غیر دولتی پسرانه سردار جنگل، سنجش به صورت توصیفی، تشریحی و چهارگزینه‌ای با توجه به هر پایه‌ی تحصیلی انجام می‌شود. این آزمون‌ها به صورت برخط یا حضوری برنامه‌ریزی و برگزار می‌شوند. در پایه‌ی ششم دبستان غیر انتفاعی پسرانه غرب تهران با برگزاری آزمون‌های دوره‌ای هوش و استعداد، دانش‌آموزان برای ورود به مقطع تحصیلی متوسطه‌ی اول آماده می‌شوند. برای اطلاع از زمان‌بندی و بودجه‌ی هر آزمون، برنامه‌ی آزمون دبستان را مشاهده کنید.

فراآموزش در دبستان پسرانه سردار جنگل علوی

علاوه بر آموزش دروس کتاب، کلاس‌های فراآموزشی نیز برای دانش‌آموزان علوی برگزار می‌شوند. در این کلاس‌ها کودکان با علوم و حرفه‌ها آشنا شده و استعدادهای نهفته‌شان کشف می‌شوند. فهرست کلاس‌های فراآموزشی دبستان پسرانه منطقه 5 تهران عبارت‌اند از:

  • موسیقی
  • لگو
  • رباتیک
  • چرتکه
  • فلسفه‌ی کودک
  • سازه‌ی ماکارونی
  • زبان انگلیسی
  • رایانه
  • خوش‌نویسی
  • مهارت‌های زندگی

فعالیت‌های فوق برنامه در دبستان پسرانه سردار جنگل

با توجه به نیاز دانش‌آموزان به فعالیت‌های فوق برنامه، اردوهای متناسب فرهنگی، تفریحی و آموزشی برای آن‌ها تدارک دیده شده است. این اردوها برای تقویت روحیه‌ی دانش‌آموزان و کمک به روند آموزش برگزار می‌شوند. فعالیت‌های فوق برنامه شامل جشنواره‌های آثار دستی دانش‌آموزان، جشنواره‌ی خیریه، جشن زبان، هاوس سیستم و اردوهای درون و برون مدرسه‌ای است. همچنین مسابقات مدرسه‌ای در زمینه‌های فرهنگی، هنری و ورزشی برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است. برای آشنایی با فعالیت‌های فوق برنامه در این واحد ابتدایی، تقویم فرهنگی دبستان را مشاهده کنید.

تسهیلات رفاهی دبستان غیر انتفاعی پسرانه غرب

در دبستان پسرانه غرب تهران علوی، زبان انگلیسی به روش ترکیبی از غوطه‌وری و کلاس درس، تدریس می‌شود. این دبستان دو زبانه پسرانه غرب تهران مجهز به سالن غذاخوری برای پذیرایی دانش‌آموزان است. منوی غذایی دانش‌آموزان برای ناهار توسط مشاوران تغذیه آماده و مواد اولیه به صورت روزانه خریداری می‌شوند. دبستان پسرانه سردار جنگل امکاناتی نظیر فضای سبز و گل و گیاه، کتاب‌خانه‌، آزمایشگاه، سایت رایانه، کارگاه اختصاصی خلاقیت و هنر، سالن ورزشی، پرده‌ی نمایش و کلاس‌های مجهز به ویدئو دیتا پروژکتور، لپ‌تاپ و تبلت دارد. دبستان پسرانه سردار جنگل علوی تهران یکی از بهترین مدارس ابتدایی غیر دولتی در غرب تهران است.

تصویر

حیاط دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران
حیاط
سالن ورودی دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران
سالن ورودی
سالن ورودی دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران
سالن ورودی
سالن ورودی دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران
سالن ورودی
کلاس دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران
کلاس
کلاس دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران
کلاس
کلاس دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران
کلاس
اتاق بهداشت دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران
اتاق بهداشت
اتاق بهداشت دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران
اتاق بهداشت
دفتر مدیریت دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران
دفتر مدیریت
سالن ورودی دبستان پسرانه سردار جنگل منطقه 5 تهران
سالن ورودی

تماس

پیش‌شماره: 021
تلفن: 64027726
رایانامه: twb2.ps@alavi.ir
استان: تهران
شهر: تهران
نشانی: خیابان سردار جنگل، بلوار میرزابابایی غربی، خیابان شاهد، خیابان آسترکی غربی (اردیبهشت)، پلاک 2
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: