دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران

مقطع: پیش‌دبستان دبستان دوره‌ی اول دبستان دوره‌ی دوم
جنسیت: پسرانه
مدیریت: خانم کمالی
هم‌رسانی
مدرسه دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران

دبستان پسرانه فلکه اطلاعات تهران یکی از بهترین مدارس ابتدایی منطقه 13 تهران است. این دبستان پسرانه شرق تهران هر سال در پایه‌های پیش‌دبستانی و دبستان خدمات آموزشی و فراآموزشی ارائه می‌دهد. ابتدایی پسرانه فلکه اطلاعات برای ساکنین منطقه‌ی 13 در محله‌های امامت، پیروزی، تهران‌نو، نیروی هوایی، زینبیه، قاسم‌آباد و خیابان‌های دماوند و شهید آیت و فلکه‌های اطلاعات، لوزی، آشتیانی و چایچی قابل دسترس است. همچنین دانش‌آموزان پسر در مناطق 4، 8 و 14 در محله‌های تهران‌پارس، استخر، شهرک پارس، شهرک امید، قنات کوثر، سراج، دلاوران، فرجام، نارمک، هفت‌حوض، وحیدیه، خاقانی، فدک، چهارراه تلفن‌خانه، بزرگ‌راه شهید باقری، پرستار، آهنگ، افسریه و ابوذر نیز می‌توانند از خدمات این دبستان پسرانه غیر انتفاعی شرق تهران استفاده کنند.

تسهیلات رفاهی دبستان پسرانه منطقه 13

از امکانات، تجهیزات و ویژگی‌های بهترین ابتدایی پسرانه شرق تهران می‌توان به سالن سالن غذاخوری، کتاب‌خانه، آزمایشگاه، سایت رایانه، دوربین مداربسته، کلاس‌های مجهز به ویدئو دیتا پروژکتور و رایانه اشاره کرد. منوی ناهار در این دبستان توسط تیم کارشناسان تغذیه‌ی مؤسسه‌ی علوی طراحی و مواد اولیه به صورت روزانه خریداری می‌شوند.

آموزش در بهترین دبستان پسرانه شرق تهران

هدف از تأسیس این دبستان پسرانه غیر انتفاعی منطقه 13، ارتقای سطح پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان در نظام توصیفی، پرورش انسان‌هایی مدیر و متفکر، کشف استعدادهای نهفته‌ی دانش‌آموزان و پرورش آن‌ها، به کارگیری روش‌های نوین تدریس، ایجاد زیرساخت‌های لازم در جهت توان‌مندسازی مهارت‌های کلامی زبان مادری و انگلیسی و کسب مهارت‌های لازم اجتماعی است. در پیش‌دبستانی پسرانه شرق تهران تلاش می‌شود تا کودکان با آموزش‌های پایه آشنا شوند. کلاس‌های مهارت دست‌ورزی، آداب معاشرت، دوست‌یابی و آداب اجتماعی و حضور در کلاس در این پیش‌دبستان، کودکان را برای شروع دبستان آماده می‌سازد. این دبستان پسرانه غیر انتفاعی شرق از کادر فوق حرفه‌ای مشاوره نیز بهره‌مند است و کلاس‌های مهارت‌های زندگی و کارگاه‌های والدفرزندی در برنامه‌های مشاوره‌ای آن قرار دارد. آموزش صحیح و اصولی در این مدارس مدیون تیم آموزگاران مجرب و متعهدی است که برای سرآمدشدن این دبستان تلاش می‌کنند. برای اطلاع از برنامه و کلاس‌های مشاوره در دبستان پسرانه فلکه اطلاعات تهران تقویم مشاوره‌ای دبستان را مشاهده کنید.

فراآموزش در دبستان پسرانه منطقه 13 تهران

دبستان پسرانه فلکه اطلاعات تهران، علاوه بر خدمات آموزشی، خدمات فراآموزشی نیز ارائه می‌دهد. فهرست کلاس‌های فراآموشی که با هدف تقویت مهارت‌ها و کشف استعدادهای دانش‌آموزان برگزار می‌شوند عبارت‌اند از:

 • موسیقی
 • لگو
 • رباتیک
 • کارگاه ذهن برتر
 • شهر خلاق
 • چرتکه
 • فلسفه‌ی کودک
 • سازه‌ی ماکارونی
 • زبان انگلیسی
 • رایانه
 • خوش‌نویسی
 • مهارت‌های زندگی

سنجش در دبستان پسرانه فلکه اطلاعات

اندازه‌گیری کیفیت آموزش با سنجش اصولی و ارزیابی اصولی قابل انجام است. در این دبستان پسرانه غیر انتفاعی شرق سنجش توصیفی، تشریحی و چهارگزینه‌ای در هر پایه و با توجه به نیاز دانش‌آموزان انجام می‌شود. هم‌چنین در پایه‌ی ششم با برگزاری آزمون‌های هوش و استعداد، دانش‌آموزان برای ورود به مقطع تحصیلی متوسطه‌ی اول آماده می‌شوند. این آزمون‌ها به صورت برخط یا حضوری برگزار می‌شوند. برای اطلاع از زمان‌بندی و بودجه‌ی هر آزمون، برنامه‌ی آزمون دبستان را مشاهده کنید.

فوق برنامه در دبستان پسرانه غیر دولتی شرق تهران

در این واحد ابتدایی پسرانه منطقه 13، با توجه به نیاز دانش‌آموزان به فعالیت‌های فوق برنامه، اردوهای متناسب فرهنگی، تفریحی و آموزشی برای آن‌ها تدارک دیده شده است. این اردوها برای تقویت روحیه‌ی دانش‌آموزان و کمک به روند آموزش آن‌ها برگزار می‌شوند. در کنار اردوها، مسابقات درون مدرسه‌ای در زمینه‌های فرهنگی، هنری و ورزشی برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است. دبستان پسرانه فلکه اطلاعات تهران از زمان تأسیس تا کنون، افتخارات بسیاری در کارنامه‌ی خود دارد که از می‌توان به کسب مقام نخست مسابقات خوش‌نویسی و نشریه‌ی دیواری، رتبه‌ی اول، دوم و سوم مشاعره، مقام دوم داستان‌نویسی و احکام و نماز، رده‌ی سوم تکواندو، اول تا سوم شنا در سطح منطقه‌ی 13، راه‌یابی به مرحله‌ی استانی نویسنده‌ی کوچک و کتاب‌خوانی، دریافت رتبه در مسابقات جابربن حیان و همچنین قبولی در مدارس تیزهوشان اشاره کرد... برای آشنایی با فعالیت‌های فوق برنامه، تقویم فرهنگی دبستان را مشاهده کنید.

ویدئو

تصویر

نما دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران
نما
کلاس دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران
کلاس
سایت رایانه دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران
سایت رایانه
آزمایشگاه دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران
آزمایشگاه
کتابخانه دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران
کتابخانه
غذاخوری دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران
غذاخوری
ورزشی دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران
ورزشی
دفتر مدیریت دبستان پسرانه فلکه اطلاعات منطقه 13 تهران
دفتر مدیریت

تماس

پیش‌شماره: 021
رایانامه: teb.ps@alavi.ir
اینستاگرام: alavi_ir
استان: تهران
شهر: تهران
نشانی: خیابان تهران نو، سعدی غربی، فلکه اطلاعات، جنب دبیرستان فرهنگ
b xpx
# / b
xpx b
# / b

افزودن
b
/ /
: